هدیه رئیس‌جمهور به فوتبالیست‌هاعصر امروز و در نهاد ریاست جمهوری، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران از تیم ملی فوتبال کشورمان که موفق به صعود به جام جهانی برزیل شدند، تقدیر و قدردانی کرد.

در این مراسم که علاوه بر رئیس‌جمهور غلامحسین الهام سخنگوی هیئت دولت، حسینی وزیر اقتصاد، محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور، محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان و سیدحسن موسوی نیز حضور داشتند از کی‌روش سرمربی تیم ملی کشورمان و نکونام کاپیتان تیم ملی با اعطای شالی مزین به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیر ویژه به عمل آمد.

همچنین علاوه بر هدیه ۵۰ میلیون تومان نقد و حواله یک خودرو بر اساس مصوبه هیئت دولت مقرر شد تا یک مجوز ویژه برای واردات خودرو به بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی اختصاص یابد.

اختصاص این هدیه از سوی رئیس جمهور در حالی صورت می گیرد، که دیشب نیز پس از پایان بازی وزیر ورزش، وعده اهدای حواله یک دستگاه خودرو به ملی پوشان را داد و سفیر ایران در کره هم، به ملی پوشان یک دستگاه گالکسی اس4 اهدا کرد.

اگرچه صعود مستقیم به جام جهانی ارزش ویژه ای در نزد مردم داراست، اما به نظر نمی رسد با توجه وضعیت اقتصادی موجود، اینگونه فضل و بخشش های گزاف از جیب مردم و بیت المال به فوتبالیست های ثروتمند و میلیاردر که قرارداد کمترین آنها زیر 500 میلیون تومان در سال نیست، مورد قبول عامه مردم و جامعه قرار گیرد.

تگ ها:
مطالب مرتبط
فیلم کتک زدن داور در بازی جیرفت و کهنوج کرمان
فیلم کتک زدن داور در بازی جیرفت و کهنوج کرمان
جزئیات اخراج کمال کامیابی‌نیا از پرسپولیس | علت محرومیت کمال کامیابی‌نیا از حضور در تمرین پرسپولیس
جزئیات اخراج کمال کامیابی‌نیا از پرسپولیس | علت محرومیت کمال کامیابی‌نیا از حضور در تمرین پرسپولیس
یازالده گومز پینتو مهاجم جدید استقلال کیست | سوابق فوتبالی یازالده گومز پینتو |  مهاجم جدید استقلال کیست
یازالده گومز پینتو مهاجم جدید استقلال کیست | سوابق فوتبالی یازالده گومز پینتو | مهاجم جدید استقلال کیست
نظرات