چندی پیش مایکروسافت آپدیت سالانه ی ویندوز 10 را عرضه کرد و عنوان کرده بود که اکثر مشکلات این نسخه را در این بروزرسانی برطرف کرده است. اما پس از انتشار آن، گزارشاتی از سرتاسر دنیا مبنی بر مشکلات متعدد این نسخه بروز رسانی بگوش میرسد که اکثر آنها به مشکلات هماهنگی این نسخه از ویندوز با سخت‌افزار مربوط می‌شود. در نت شهر همراه ما باشید تا به بررسی این مشکلات بپردازیم.

با انتشار نسخه بروز رسانی ویندوز 10 توسط مایکروسافت، مشکلات این سیستم عامل بطور کامل رفع نشده است بگونه ای که در گزارش‌های کاربران آمده است که برخی دستگاه‌های Paperwhite و Voyager کیندل، در هنگام اتصال به ویندوز 10 باعث ظاهر شدن صفحه‌ی آبی مرگ یا BSOD می‌شوند. شرکت مایکروسافت هنوز نتوانسته اسن که علت آن را مشخص کند اما اعلام کرده است که در حال تلاش برای رفع این مشکل است.
هنوز راه حلی اساسی برای این مشکل ارائه نشده اما برخی کاربران عنوان کرده‌اند که با اتصال دستگاه کیندل خود قبل از بوت شدن کامپیوتر، توانسته‌اند این مشکل را حل کنند. اما اگر دستگاه پس از بوت شدن ویندوز به آن وصل شود، باعث قفل شدن و ظاهر شدن صفحه‌ی آبی مرگ می‌شود.
این بار اولی نیست که از این قبیل مشکلات برای آپدیت سالیانه ویندوز 10 بوجود می آید و جالب است بدانید که اکثر این مشکلات ارتباط نزدیکی با اتصالات سخت‌افزاری دارند.
از دیگر مشکلات گزارش داده شده در ویندوز 10 می توان به قفل شدن ویندوز پس از لاگین کردن و یا قفل کردن دستگاه در زمان استفاده از وبکم اشاره کرد.
اگر شما نیز به هنگام استفاده از آپدیت سالیانه ویندوز 10 دچار مشکل شدید، در زیر همین مطلب باما در مایان بگذارید.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مدیریت، نصب و حذف پرینتر در ویندوز 10
مدیریت، نصب و حذف پرینتر در ویندوز 10
رفع خطالی اور فلو overflow در kmplayer
رفع خطالی اور فلو overflow در kmplayer
چگونه کارت شبکه خود را در ویندوز فعال و یا غیر فعال نماییم؟
چگونه کارت شبکه خود را در ویندوز فعال و یا غیر فعال نماییم؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )