معرفی برگزیدگان دهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتوربرگزیدگان دهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران نهم‌تیرماه در موزه هنرهای معاصر تهران معرفی می‌شوند.

سیدمسعود شجاعی طباطبایی، دبیر دهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران با اعلام این خبر گفت: نمایشگاه آثار دهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران در مؤسسه فرهنگی هنری صبا به پایان رسید و مراسم اهدای جوایز برگزیدگان دوسالانه نهم تیرماه در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود. 7 کاریکاتوریست ایرانی و خارجی متشکل از ادواردو باپتیستائو از برزیل و آنجل بولیگان از مکزیک در کنار کامبیز درم‌بخش، جواد علیزاده، بهرام عظیمی، محمدحسین نیرومند و جمال رحمتی، داور دهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران هستند. دهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران با 514 اثر از کارتـونـیست‌هـای 89کـشور در بخش‌های کارتون موضوعی با موضوع خرافه‌پرستی،‌ میک‌استریپ با موضوع موقعیت دشوار،‌ طراحی کاراکتر گربه ایرانی و کارتون و کاریکاتور با موضوع آزاد از 23اردیبهشت‌ماه در مؤسسه فرهنگی هنری صبا آغاز شد و نمایشگاه این دوسالانه امروز در مؤسسه صبا پایان می‌یابد.

همچنین پس از برگزاری دهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور در تهران نمایشگاه آثار دوسالانه چند روز آینده در موزه هنرهای معاصر اهواز نیز برگزار می‌شود. منتخبی از آثار دهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران از 31اردیبهشت‌ماه در یاسوج نیز به نمایش گذاشته شده که تا پایان خردادماه ادامه دارد. دهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و خانه کاریکاتور ایران برگزار شده است.

تگ ها:
مطالب مرتبط
مترجم مهمت در پایتخت 5 کیست | نگین میرزایی کیست
مترجم مهمت در پایتخت 5 کیست | نگین میرزایی کیست
ترانه علیدوستی روی نیمکت تیم بوندس لیگایی (+عکس)
ترانه علیدوستی روی نیمکت تیم بوندس لیگایی (+عکس)
"جواد یساری" مجوز گرفت
تبلیغات
loading...
نظرات