برگزاری بیستمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی در یاسوجرئیس انجمن هنرهای تجسمی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیستمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان تیر ماه امسال در یاسوج برگزار می شود.

مجتبی مولایی  در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج با بیان اینکه برگزاری این جشنواره خبر خوشی برای هنرمندان استان است اظهار کرد: این جشنواره در بخش های طراحی، عکاسی، نقاشی، حجم ، کاریکاتور،گرافیک، خوشنویسی و تصویرسازی پذیرای آثار علاقمندان خواهد بود.

وی همچنین در رابطه با زمان برگزاری این جشنواره گفت: جشنواره هنرهای تجسمی روز دوم  تیر ماه با حضور متقاضیان و علاقمندان از ساعت  8 صبح تا 16 عصر برگزار می شود.

مولایی با اشاره به اینکه علاقمندان با ارائه  تصویر کارت ملی و شناسنامه می توانند در این جشنواره شرکت نمایند، افزود: نمایشگاه آثار برگزیده این جشنواره 17 تا 25 تیر ماه  در نگارخانه باران برپا خواهد شد.

رئیس انجمن هنرهای تجسمی کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: انجمن هنرهای تجسمی استان ضمن شناسایی هنرمندان در تلاش است تا آموزش های لازم را به استعدادهای هنری عرضه کند.

وی با بیان اینکه در کنار جشنواره ها و نمایشگاه ها از کارگاه های آموزشی غافل نبوده ایم، بیان کرد: انجمن هنرهای تجسمی استان اقدام به برپایی نمایشگاه های هنری در سراسر استان کرده است.

مولایی به ارائه گزارشی از فعالیت های این انجمن پرداخت که نمایشگاه عکس پرینت های یخ زده (رسول شریفی)، عکس فرهنگ رضوی، چهل و هشتمین جشنواره فیلم و عکس، نمایشگاه متدهای شلخته من (تصویر سازی های خانم واثقی) را بخشی از فعالیت های انجمن هنرهای تجسمی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد و بیان کرد: نمایشگاه عکس بیداری اسلامی، نمایشگاه عکس آیت الله ملک حسینی، نقاشی خانم احمدی، کارگاه گرافیک (عباسی ) و احداث نگارخانه ها در سطح شهرهای استان از دیگر اقدامت انجمن هنرهای تجسمی استان در راستای پیشرفت و ارتقای این هنرها در سطح استان است.

تگ ها:
مطالب مرتبط
درآمدهای چند ده میلیونی سلبریتی‌ها از اینستاگرام و تلگرام
درآمدهای چند ده میلیونی سلبریتی‌ها از اینستاگرام و تلگرام
آسمان خراش جهنمی سده جدید موفق نبود
آسمان خراش جهنمی سده جدید موفق نبود
جریان دریافت  میلیاردی دو مجری مشهور تلویزیون از موسسه ثامن الحجج |  نام دومجری دریافت کننده مبلغ میلیاردی از ثامن‌
جریان دریافت میلیاردی دو مجری مشهور تلویزیون از موسسه ثامن الحجج | نام دومجری دریافت کننده مبلغ میلیاردی از ثامن‌
تبلیغات
loading...
نظرات