سنگین ترین اثر هنری دنیا + عکس"هانتر مان" صاحب ونی بسیار جالب و البته مشهور به نام "براس ون" است. این ون در اصل یک جیمس مدل 1975 است که این روزها به عنوان سنگین ترین اثر هنری دنیا که بر روی خودرو پیاده شده است شناخته می شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، بسیاری هستند که با استفاده از خودرو سعی در هنرنمایی دارند ولی برخی از آن ها کمی متفاوت تر هستند به طوری که برای خود نامی دست و پا می کنند و به شهرت می رسند.

"هانتر مان" صاحب ونی بسیار چالب و البته مشهور به نام "براس ون" است. این ون در اصل یک جیمس مدل 1975 است که این روزها به عنوان سنگین ترین اثر هنری دنیا که بر روی خودرو پیاده شده است شناخته می شود.


او این ون را پوشیده از وسیله های و مجسمه های آهنی کرده است که همه آن ها روی هم نزدیک به 4500 کیلوگرم وزن دارند و ارزش این آهن ها نزدیک به 15 هزار دلار است ولی در کل قیمت این ون نزدیک به 350 هزار دلار اعلام شده است.

این اثر هنری بزرگ البته مشکلاتی را نیز به همراه دارد چرا که باعث شده است تا تایرهای آن در هر 5هزار کیلومتر نیاز به تعویض داشته باشند و البته تا به حال موتور ان نیز چندین بار تقویت شده است تا بتواند حرکت کند.

صاحب این ون می گوید گاهی اوقات مردم خودروی من را به نام "رویای فانتزی کالیفرنیا" و حتی چندین بار نیز پلیس جلوی من را گرفته است و افسرها به جای جریمه کردن تنها در کنار ون شروع به عکس گرفتن کرده اند.


تگ ها:
مطالب مرتبط
واکنش همسر شهاب حسینی پریچهر قنبری به حادثه سانچی
واکنش همسر شهاب حسینی پریچهر قنبری به حادثه سانچی
علت بستری شدن حسین صفاری دوست در بیمارستان |  جزئیات بستری شدن حسین صفاری دوست در بیمارستان
علت بستری شدن حسین صفاری دوست در بیمارستان | جزئیات بستری شدن حسین صفاری دوست در بیمارستان
ماجرای عجیب باران کوثری و راننده تاکسی
ماجرای عجیب باران کوثری و راننده تاکسی
نظرات