واکنش لاریجانی به احضار احمدی نژاد به دادگاه



علی لاریجانی در پاسخ به تذکر کوچک‌زاده مبنی بر انتشار خبری در خصوص احضار رییس جمهور به دادگاه به شکایت مجلس گفت که انعکاس این موضوع خلاف واقع است و شیطنتی در این کار بوده است.

به گزارش ایسنا، در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه) مجلس، مهدی کوچک‌زاده در تذکری مستند به بند 11 ماده 24 آیین‌نامه داخلی مجلس اظهار کرد: همانطور که مطلع هستید همکاران نماینده دیروز نامه‌ای با بیش از 200 به عنوان تبریک به منتخب ملت امضا کردند و برای همکاری با ایشان اعلام آمادگی نمودند و این موضوع در دیدار شما با ایشان مورد تاکید قرار گرفت.
 
وی اضافه کرد: متاسفانه دیروز رسانه‌ها شیطنتی کردند که لازم است متذکر شوید؛ آنها نوشتند رییس جمهور فعلی با شکایت رییس کمیسیون اصل 90 به دادگاه احضار شده است. در حالی که من به عنوان عضو کمیسیون هیچ اطلاعی از این امر ندارم و آقای پورمختار هم از این مسئله ابراز بی‌اطلاعی کردند.
 
این نماینده اصول‌گرای مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: من فکر می‌کنیم این یک شیطنت بوده و شایسته نبود از رسانه‌ها چنین مطلب دروغی منتشر شود. شاید این ناپختگی یک فرد جز در دستگاه قضایی بوده است اما باید توجه کنند که از ابتدای کار شرایط را برای فضای تفاهم و تعامل آلوده نکنند.
 
علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر اظهار کرد: این تذکر به جا است به گونه‌ای مطلب را منعکس کردند که شکایت رییس مجلس است، در حالی که ما شکایت شخصی نداریم و ممکن است کمیسیون اصل 90 تخلفی را طبق قانون به دادگاه ارجاع داده باشد و یا یکی از کمیسیون تخصصی طبق ماده 226 آیین‌نامه موضوعی را به صحن علنی آورده باشد و با رای مجلس این موضوع به قوه قضاییه ارجاع داده شود.
 
رییس مجلس در پایان اظهار کرد: انعکاس این مسائل خلاف واقع است و به موقع نیست و معلوم است که شیطنتی در این کار بوده است.

تگ ها:
مطالب مرتبط
مریم فرجی کیست | بیوگرافی و زندگینامه مریم فرجی | ماجرای قتل مریم فرجی چیست
مریم فرجی کیست | بیوگرافی و زندگینامه مریم فرجی | ماجرای قتل مریم فرجی چیست
جزئیات دستور رهبر انقلاب به موضوع تشعشعات رادیویی  |  ورود رهبر انقلاب به موضوع تشعشات رادیویی
جزئیات دستور رهبر انقلاب به موضوع تشعشعات رادیویی | ورود رهبر انقلاب به موضوع تشعشات رادیویی
علم‌الهدی: رضاخان، راه‌آهن را برای مردم ایجاد نکرد
علم‌الهدی: رضاخان، راه‌آهن را برای مردم ایجاد نکرد
تبلیغات
loading...
نظرات