مایکروسافت قبلا گفته بود که تصمیم دارد ویندوز 10 موبایل برای دستگاه های ویندوزفون موجود را در آذر ماه عرضه کند اما طبق گزارشی جدید، کمپانی تصمیم اش را تغییر داده است و عرضه را تا ابتدا سال 2016 به تاخیر انداخته است.در حال حاضر اطلاعات کمی در دسترس است، اما به نظر نمی رسد که دیگر آذر ماه مورد نظر برای عرضه ویندوز10 موبایل برای دستگاه های ویندوزفون باشد، زیرا که مایکروسافت خواستار زمان بیشتر برای رفع مشکلات و پیشرفت هایی سازگار با گوشی های موجود است.

 

به نقل از یک سخنگوی کمپانی، آبان امسال ویندوز 10 برای گوشی هایی دارای ویژگی هایی جدید مانند Continuum و اپلیکیشن های ویندوز یونیورسال شامل لومیا 950 و 950 XL معرفی شد. نسخه به روز شده ویندوز 10 موبایل در ابتدا سال آینده با انتخاب گوشی های ویندوز 8 و 8.1 عرضه خواهد شد.

 

RTM ویندوز 10 آماده است

گرچه هنوز برای مایکروسافت کار بر روی ویندوز 10 موبایل و آماده کردن آن برای دستگاه های ویندوزفون سخت است، اما اعتقاد بر این است که نسخه RTM سیستم عامل در آبان آماده بوده است.

 

این باور وجود دارد که RTM ویندوز 10 موبایل، برای نسخه 10586 ساخته شده و در حال حاضر نه تنها برای کاربران ثبت نام شده در برنامه آزمایشی بلکه برای خریداران لومیا 950 و 950XL، دو مدلی که با این نسخه سیستم عامل بازنصب شده عرضه می شوند نیز در دسترس است.

 

مایکروسافت در نظر دارد برای استفاده از هفته های باقیمانده تا عرضه ویندوز 10 موبایل به طور کامل سیستم عامل را بر روی دستگاه های ویندوزفون آزمایش کند و مشکلاتی را که ممکن است با به روزرسانی با آنها مواجه شویم را اصلاح کند. هنوز جزییاتی در مورد اینکه انتظار می رود کدام گوشی ها ی تلفن در موج اول به روزرسانی شوند یا اینکه شرکت تصمیم به عرضه ویندوز 10 موبایل برای همه دستگاه ها به طور هم زمان را دارد، در دسترس نمی باشد.

 

در حال حاضر مسلم است که ساده ترین راه برای فراهم کردن ویندوز 10 موبایل بر روی یک دستگاه ویندوزفون توسط ثبت نام در برنامه کاربر ویندوز می باشد اما در نظر داشته باشید که مشکلات و موضوعات عملکردی به احتمال زیاد با چنین ساختارهایی نیز تجربه خواهد شد.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
قابلیت اجرای بازی های ویندوز 7 برای کاربران ویندوز 10
قابلیت اجرای بازی های ویندوز 7 برای کاربران ویندوز 10
Facebook، YouTube و Apple Music، محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2015
Facebook، YouTube و Apple Music، محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2015
به گفته مایکروسافت همه دولت ها باید خواهان نصب ویندوز 10 باشند
به گفته مایکروسافت همه دولت ها باید خواهان نصب ویندوز 10 باشند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )