دکوراسیون نشیمن سفید و قرمزمهمترین مسئله در طرا حی داخلی اتاق نشیمن این است که رنگ‌ها درآن چه‌طور ترکیب می‌شوند.

 

نت شهر: یک ترکیب رنگ درست می تواند فضای گرم و دنجی را برای شما و مهمان تان فراهم کند. ما دراینجا می خواهیم روانشناسی رنگ‌ها را به شما بیاموزیم در اینجا به ترکیبی از سفید و قرمز در اتاق نشیمن اشاره می‌کنیم.

 

دکوراسیون نشیمن : ترکیب رنگ قرمز و مشکی و سفید
همانطور که می‌دانید قرمز نماد آتش است، رنگی همراه با شور و عشق و جلب توجه! این رنگ انسان را به وجد می آورد که حرف بزند، پس برای اتاق نشیمن مناسب است. اثراتی که رنگ قرمزدارد: افزایش سطح انرژی، افزایش اعتماد به نفس بوده و شما را بی‌باک می‌سازد! قرمز یک رنگ بسیارعمل‌گرا می‌باشد.

neshiman.ghermez.sefid


دکوراسیون نشیمن :  مزایای رنگ سفید
به رنگ سفید علاقه دارید یا نه؟ در اینجا برخی مزایا و معایب استفاده از رنگ سفید را بیان می کنیم: مزایای این رنگ به شرح زیر است: 1) اتاق را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. 2) اتاق راروشن‌تر نشان می‌دهد.

neshiman.ghermez.sefid2


دکوراسیون نشیمن : معایب رنگ سفید
معایب رنگ سفید نیز به شرح زیر است: 1)استفاده زیاد از رنگ سفید باعث یکنواختی می‌شود. 2)همچنین دیوارهای سفید زود کثیف می‌شوند.
شاید رنگ قرمز پر رنگ همراه با سفید کمی دلگیر باشد…(البته اگر از سبک‌های مختلف استفاده کنید می‌توانید فضای جذابی داشته باشید ولی باید بیشتر در مورد سبک‌ها و فیزیولوژی رنگ‌ها مطالعه کنید!)

neshiman.ghermez.sefid3

 

دکوراسیون نشیمن : شاید رنگ قرمز پر رنگ همراه با سفید کمی دلگیر باشد…(البته اگر از سبک‌های مختلف استفاده کنید می‌توانید فضای جذابی داشته باشید ولی باید بیشتر در مورد سبک‌ها و فیزیولوژی رنگ‌ها مطالعه کنید!)

neshiman.ghermez.sefid4

 

دکوراسیون نشیمن : رنگ قرمز و سفید
در برخی از تصاویر ( نه در همه آنها ...!) می‌توانید ترکیبی از سفید و قرمز را ‌ببینید (البته درعناصری مهمتر اتاق، مثل مبل، پرده، سقف و فرش) . ترکیبی از سفید و قرمز در اتاق نشیمن، به شما قدرت و شجاعت می‌‌دهد و همچنین اتاق نشیمن را روشن می‌کند.

neshiman.ghermez.sefid5

 

 

منبع: آپارتمان

تگ ها:
مطالب مرتبط
روش درست کردن سالاد هندوانه با پنیر کاتیج |  چگونه  سالاد هندوانه درست کنیم
روش درست کردن سالاد هندوانه با پنیر کاتیج | چگونه سالاد هندوانه درست کنیم
روش درست کردن پیتزا آب نباتی | چگونه پیتزا آب نباتی درست کنیم
روش درست کردن پیتزا آب نباتی | چگونه پیتزا آب نباتی درست کنیم
روش درست کردن دمی بلغور جو | چگونه دمی بلغور جو درست کنیم
روش درست کردن دمی بلغور جو | چگونه دمی بلغور جو درست کنیم
نظرات