آرنولد شوارتزنگر ستاره روزهای دور سینما و فرماندار اسبق کالیفرنیا که سال قبل با فیلم آخرین مقاومت به سینماها بازگشته بود و در کنار سیلوستر استالونه و دیگر بزرگان سینمای اکشن در فیلم یکبارمصرف‌ها حضور داشت حالا تایید کرده که در قسمت تازه سری محبوب و پرفروش نابودگر بازی خواهد کرد.

این پنجمین فیلم از مجموعه‌ای است که او را به یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های دنیای سینما مبدل کرد و در سه قسمتی که او در نقش اصلی حضور داشت بیش از یک میلیارد دلار فروخت. در فیلم قبلی این مجموعه که آرنولد به خاطر مشغله‌های سیاسی‌اش حضور نداشت کریستین بیل به جای او در نقش نابودگر ظاهر شده بود و سام ورثینگتون و یک نسخه بازسازی شده توسط کامپیوتر از آرنولد نیز حضور داشت و بیش از ۳۷۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشت. با توجه به تغییرات گسترده زمانی در داستان فیلم‌های نابودگر به نظر نمی‌رسد سازندگان فیلم برای توجیه این اختلاف ظاهری ۳۰ ساله در قسمت تازه مشکلات زیادی داشته باشند. البته ستاره پا به سن گذاشته فیلم‌های اکشن اعلام کرده برای تازه‌ترین قسمت این مجموعه لباس‌ها و چکمه و موتورسیکلت تازه‌ای را خواهد پوشید. او می‌گوید: از این که استودیو مرا برای حضور در نابودگر ۵ و ایفای نقش نابودگر می‌خواهد خیلی خوشحالم. قرار است فیلمبرداری در ماه ژانویه سال ۲۰۱۴ آغاز شود و همینطور در نقش کونان شاه بازی خواهم کرد. قرار است در دنباله دوقلوها هم باشم. خیلی به این موضوع افتخار می‌کنم. حس خیلی خوبی دارم و حسابی منتظر حضور در این فیلم‌ها هستم.

ساخت نابودگر ۵، چند سالی هست که در برنامه کاری قرار گرفته است و امتیاز ساخت مجموعه چندین و چند بار دست به دست شد تا این که در سال ۲۰۱۱ به دیوید و مگان الیسون رسید و در حال مذاکره با پارامونت برای پخش آن هستند. جاستین لین، کارگردان سری فیلم‌های سریع و خشمگین قرار بود کارگردانی این فیلم را به عهده بگیرد که به خاطر مشغله‌اش در ششمین قسمت این مجموعه از این پروژه کنار گذاشته شد و هم اکنون لائتا کالوگریدیس (نویسنده آواتار) و پاتریک لوسیه (نویسنده خشمگین بران) در حال کار بر روی فیلمنامه هستند.

از آرنولد امسال فیلم نقشه فرار ساخته میکاییل هافستروم به نمایش درخواهد آمد و برای سال آینده علاوه بر حضور در دنباله کونان، در فیمی با عنوان خرابکاری به کارگردانی دیوید آیر حضور خواهد داشت. سال ۲۰۱۵ نیز در فیلمی با عنوان گرفتار روی پرده ظاهر خواهد شد و نامش حول و حوش دو پروژه سه‌تایی (همراه با ادی مورفی) و سرباز گمنام نیز شنیده می‌شود. به نظر می‌رسد با این حجم کاری آرنولد دوباره سر پیری معرکه گرفته است.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
زمان و مکان تشییع جنازه بهنام صفوی | جزییات مکان وزمان تشییع پیکر بهنام صفوی
زمان و مکان تشییع جنازه بهنام صفوی | جزییات مکان وزمان تشییع پیکر بهنام صفوی
شغل دوم بازیگران و هنرمندان هالیوودی از ریحانا تا کیم کارداشیان
شغل دوم بازیگران و هنرمندان هالیوودی از ریحانا تا کیم کارداشیان
وکیل مهناز افشار: موکلم در خارج از کشور است!
وکیل مهناز افشار: موکلم در خارج از کشور است!
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )