GizmoPal 2 وGizmoGadget  قرار نیست که به دلیل نام  جالب محصول، پاداشی دریافت کنند اما ساعت های هوشمند محبوب در بین کودکان با هدف بزرگتری از راه می رسند. یکی از ویژگی های اصلی این گجت ها در دسته ای که تازه وارد بازار شدند این است که هر دو آن ها برای شما امکان کنترل و ردیابی کودکانتان را فراهم می کنند، پس در مواقعی که آن ها از شما دور می شوند، شما سریعا هشداری دریافت می کنید.

 

هر دو محصول، اجازه می دهند تا کاربران این ساعت ها با والدینشان در ارتباط باشند. GizomPal 2 محدودتر است که تنها به کوچکترها اجازه می دهد تا پیام ها و شکلک های از پیش ضبط شده را بفرستد، شاید این چیز بدی برای کودکان نباشد. با این حال، بزرگسالان می توانند به صورت مسقیم با ساعت، تماس برقرار کنند.

 

از طرف دیگر، GizmoPal 2 کمتر شبیه به یک مچ بند بیمارستانی است که قبلا به آن شباهت داشت. بچه های بزرگتر، بیشتر GizmoGadget را که دارای قابلیت های جذاب ارسال پیام ها و برقراری سریع تماس ها و صفحه نمایش لمسی هستند را می پسندند. هر دو نیز تا یک متر به مدت 30 دقیقه، ضدآب هستند.

 

این دو گجت تا حدودی شبیه به ساعت اپل هستند که می توانند برای کودکان، تکنولوژی جذابی باشند. اگر این طور نباشد، با افزودن بندها و برچسب های اضافی، شرکت آن را برای کودکان جذاب تر می کند. اما برای والدین، جذابیت کمتری دارد. Verizon (شریک انحصاری ابزارهای ساخت شرکت ال جی) به ازای طرح های وایرلس خود، برای شما هر ماه، 5 دلار هزینه خواهد داشت. قیمت GizmoPal 2، 79.99 دلار و GizmoGadet ، 149.99 دلار می باشد.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
بررسی خودروی جدید هیوندای النترا 2017 Elantra
بررسی خودروی جدید هیوندای النترا 2017 Elantra
محصولات جدید اپل، ایکس باکس و سامسونگ در سال 2017
محصولات جدید اپل، ایکس باکس و سامسونگ در سال 2017
اولین اسلحه مکانیکی دنیا: ربات غول پیکر
اولین اسلحه مکانیکی دنیا: ربات غول پیکر
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )