پلی استیشن ویو، سرویس تلویزیون اینترنتی سونی، به تازگی مسیری قانع کننده تر را در پیش گرفته است. پلی استیشن ویو هم اکنون شبکه های بیشتری نسبت به Sling TV ارائه می کند و به نظر می رسد که از آن خیلی گران تر هم باشد. اما، امروز انتخاب محتوای ویو پیشرفت بزرگی داشته است؛ ESPN اعلام کرد که با سونی به توافق رسیده اند که این شرکت شبکه های ESPN، دیزنی، ABC و ABC Family را به سرویس پلی استیشن ویو بیاورد. و حالا ویو جایگزین واقعی کابل می شود.

 

همه ی شبکه های وابسته ی ESPN، از جمله ESPN2، ESPN College Extra، ESPNU و بیش از این، شامل این توافق می شوند. ESPN همچنین خاطرنشان کرد که ایستگاه های تلویزیونی وابسته به ABC این فرصت را خواهند داشت که با برنامه های مستقیم خود به سرویس پلی استیشن ویو وارد شوند. در بازارهایی که این اتفاق می افتد، ویو برنامه های زنده ی این شبکه های بزرگ را ارائه خواهد کرد: ABC، CBS، FOX و NBC. لازم به ذکر است که Sling TV هیچ کدام از این شبکه ها را ارائه نمی کند.

 

بخش گسترده ای از محتوای درخواستی شبکه های دیزنی و ESPN به سرویس پلی استیشن ویو اضافه خواهد شد و مشترکین می توانند بدون نیاز به سرویس DVR کلود پلی استیشن ویو، به تماشای برنامه های سه روز گذشته بپردازند. در شهرهایی که پکیج چند کاناله ی پلی استیشن ویو موجود باشد، برنامه ریزی اولیه شبکه ی ABC در دسترس خواهد بود.

 

سونی و ESPN هنوز تاریخ دقیق عرضه ی این شبکه های جدید را اعلام نکرده اند. قیمت پلی استیشن ویو برای ارائه ی پکیجی که شامل پخش مستقیم برنامه های شبکه ها و کانال های کابلی محبوبی چون Comedy Central، USA، AMC، FX و ... است از 50 دلار در ماه شروع می شود. پلی استیشن ویو بر روی PS4، PS3 و Apple iPad اجرا می شود. یک پخش آزمایشی رایگان 7 روزه در دسترس مشتریان جدید قرار می گیرد. بنابراین حال آنکه Sling TV ارزان ترین شیوه برای دیدن برنامه های ESPN بدون کابل های سنتی است، به زودی دیگر تنها راه نخواهد بود.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
محتویات روز عرضه Red Dead Online بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد
محتویات روز عرضه Red Dead Online بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد
FIFA یا PES؛ کدام یک در ایران محبوب‌تر است؟
FIFA یا PES؛ کدام یک در ایران محبوب‌تر است؟
مشکلات آپدیت جدید کلش | مشکلات اپدیت تاون هال 12 | تاون هال 12 کلش اف کلنز town hall 12
مشکلات آپدیت جدید کلش | مشکلات اپدیت تاون هال 12 | تاون هال 12 کلش اف کلنز town hall 12
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )