ویندوز 10 موبایل به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت و مایکروسافت در حال انجام آخرین ریزه کاری ها بر روی جدیدترین نسخه ای است که انتظار می رود تا پایان سال جاری برای استفاده کاربران عرضه شود.ضمنا به هر حال ویندوزفون که پلت فرم گوشی همراه کنونی مایکروسافت است، به طور غیرمنتظره ای به خوبی در حال اجرا می باشد، آمارهای جدید ارائه شده توسط Kantar برای یک دوره سه ماهه که پایان آن در آذر ماه سال 1394 بود، بیانگراین است که ویندوزفون موفق به جذب کاربران جدید در تعدادی از بازارها شده است.

 

افزایش در چین و کاهش در ایالات متحده

به طور اختصاصی ویندوزفون سهم بازار 7.6 درصد را در آلمان دارد که 0.5 درصد نسبت به دوره مشابه در سال قبل افزایش داشته است در حالی که در انگلستان با کاهش 0.3 درصد به 9.8 درصد رسیده است.

 

در فرانسه همه چیز هنوز خوب پیش می رود، در آنجا با افزایش مقدار 1.7 درصد، سهم بازار 12.3 درصد را دارا می باشد، همچنین در استرالیا با افزایش 1.2 درصدی به 7.4 درصد رسیده است.

 

چنین چیز مشابهی را در مورد ایالات متحده نمی توان گفت، در آنجا کمبود پرچم داران، عامل کاهش است. اندروید، پلت فرم برتر با 65.9 درصد در این کشور است، بعد از آن iOS با 29.2 درصد و ویندوزفون با 3.9 درصد در مرتبه های بعدی قرار دارند.این موضوع بیانگر کاهش 0.4 درصدی پلت فرم مایکروسافت است.

 

در EU5 ویندوزفون هنوز سهم بازار بیش از 10 درصد را دارا می باشد که نشان می دهد بزرگترین بازارها در اروپا در مقایسه با کشورهای غیراروپایی برای پلت فرم موبایل مایکروسافت فروش بهتری دارند.

 

مسلما مایکروسافت امیدوار است با ارائه ویندوز 10 موبایل در چند هفته آینده شاهد پیشرفت های زیادی در سراسر دنیا باشد.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
قابلیت اجرای بازی های ویندوز 7 برای کاربران ویندوز 10
قابلیت اجرای بازی های ویندوز 7 برای کاربران ویندوز 10
Facebook، YouTube و Apple Music، محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2015
Facebook، YouTube و Apple Music، محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2015
به گفته مایکروسافت همه دولت ها باید خواهان نصب ویندوز 10 باشند
به گفته مایکروسافت همه دولت ها باید خواهان نصب ویندوز 10 باشند
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )