آخرین حدس و گمان ها در مورد آیفون 7انتظار می رود آیفون 7Plus ، یکی از پرچمداران بعدی اپل با رم 3 گیگابایت  و چیپ A10 تواندهی شود، این اطلاعات را آنالیست موثق KGI مینگ چی کو عنوان کرده است.

 

 

 

آخرین جزئیاتی که کو از این تولید کننده بدست آورده، در یک پژوهش که در KGI عرضه شد و کپی از آن توسط Apple Insider منشر شده است. در این یادداشت پژوهشی کو می گوید که آیفون 7 با صفحه نمایش 4.7 اینچی با 2 گیگابایت رم عرضه خواهد شد و نسخه بزرگتر آن یعنی آیفون 7 Plus با صفحه نمایش 5.5 اینچ، یک گیگابایت به رم اضافه خواهد کرد.


با اینحال، با توجه با تفاوت در رم بر طبق گفته ها هر دو گوشی با پردازنده نسل بعدی آیفون یعنی پردازنده A10 تواندهی خواهند شد.


یک فاکتور دیگر که مدل کوچکتر این آیفون را از مدل Plus متفاوت می سازد در کنار اندازه بزرگتر، بهبود سیستم دوربین آیفون 7plus است. هر دو آیفون 6 و آیفون 6Plus دارای دوربین یکسان بودند اما به نظر می رسد آیفون 7Plus از مدل کوچکترش دوربین بهتری خواهد داشت.


پیپر جفری تحلیل گر Gene Munster که یکی دیگر از منابع قابل اعتماد در مورد پیش بینی محصولات اپل است می گوید که آیفون 7 تغییرات قابل توجهی از نظر طراحی خواهد داشت برای مثال داشتن دکمه Home ، صفحه نمایش متفاوت و دیگر گزینه ها.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
مطالب مرتبط
سرقت از طـریق قبـض موبـایل
سرقت از طـریق قبـض موبـایل
واردات موبایل با ارز ۴۲۰۰ تومانی توسط شرکت‌های غیر تخصصی
واردات موبایل با ارز ۴۲۰۰ تومانی توسط شرکت‌های غیر تخصصی
قیمت گوشی ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش یافت؛ واردات مسافری به جای رسمی
قیمت گوشی ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش یافت؛ واردات مسافری به جای رسمی
تبلیغات
loading...
نظرات