مجید میرفخرایی این روزها در تدارک طراحی صحنه و دکور فیلم «کفش هایم کو؟» به کارگردانی کیومرث پوراحمد و تهیه‌کنندگی علی قائم مقامی است تا این پروژه هفته آینده کلید بخورد.

نت شهر : میرفخرایی درباره تازه‌ترین فعالیت‌های خود در سینما به مهر گفت: این روزها در تدارک آماده‌سازی صحنه فیلم سینمایی «کفش هایم کو؟» به کارگردانی کیومرث پوراحمد هستم. اگرچه این اثر با داشتن لوکیشن های خارجی ممکن است باز هم جزو کارهای آپارتمانی محسوب شود، اما این واژه بیشتر به کارهای دم دستی و بی زحمت تعبیر می شود که شامل حال پروژه جدید آقای پوراحمد نمی‌شود.

وی درباره ویژگی های صحنه این فیلم افزود: باتوجه به فضایی که قرار است به روایت قصه کمک کند برای طراحی صحنه و دکور همکاری جالب توجهی با فیلمبردار کار علیرضا زرین‌دست داشتیم تا هفته آینده در لوکیشن اصلی فیلم یعنی خانه ای در منطقه نیاوران کارمان را جدی تر آغاز کنیم.

میرفخرایی که قرار بود با پروژه سینمایی «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور این روزها در هند حضور داشته باشد، گفت: از آنجا که برای رفتن به این کشور گروه به ویزای کاری احتیاج دارد منتظریم تا پروسه ویزا طی شود و به محض دریافت ویزا برای آغاز این پروژه اقدام خواهیم کرد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
عکسهای از چهلمین سالگرد سینما رکس آبادان
عکسهای از چهلمین سالگرد سینما رکس آبادان
خلاصه داستان  فیلم شعله ور | بازیگران فیلم شعله ور | داستان فیلم شعله ور
خلاصه داستان فیلم شعله ور | بازیگران فیلم شعله ور | داستان فیلم شعله ور
واکنش ابراهیم داروغه زاده به اظهارات کیهان درباره لیلا حاتمی
واکنش ابراهیم داروغه زاده به اظهارات کیهان درباره لیلا حاتمی
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )