کودکی 17 ماهه یک مار را کشتیک کودک نوپا در برزیل اطراف سر ماری را گاز گرفت و او را کشت. این حادثه روز گذشته در شهرستانی در جنوب برزیل اتفاق افتاد.

نت شهر : به گزارش خبرآنلاین، وقتی مادر این کودک 17 ماهه، او را با دهان خونی و ماری کشته شده در دستش دید بسیار ترسید؛ سم این مار می تواند هر انسانی را بکشد.

اما مدتی بعد مشخص شد این کودک نوپا در هنگام بازی، ماری را دیده و سپس با گازگرفتن کشته است. و این مار را با گاز گرفتن کشت.

جین فریرا فیگوئیرا، مادر 19 ساله این کودک به یک شبکه تلویزیونی گفت: پسرم مشغول بازی با سگ خانگی بود،‌ رفتم ببین درچه حالی است، اما او با ماری در دهانش در اتاق بود.

جین زمانی که خون را دید فریاد زد و همسر 22 ساله اش را صدا کرد. آنها سریعا کودکشان را به بیمارستانی در 175 کیلومتری شهرشان بردند. البته همراه با مار.

پس از بررسی ها مشخص شد این مار از نوع جاراکاکا است که در برزیل، آرژانتین و پاراگوئه زیاد دیده می شود. سم این مار، قطعا کشنده است.

در ابتدا خانواده فکر کردند که سگ مار را کشته است، ولی پزشک بیمارستان گفت احتمالا کودک مار را کشته است: او نزدیکی سر جاراکاکا را گاز گرفت، این کار باعث شد مار بی حرکت بماند، من فکر کنم این یک واکنش دفاعی بود و یا اینکه فکر کرده بود مار اسباب بازی است.

تگ ها:
مطالب مرتبط
سلفی که نفرت هر بیننده‌ای را بر می‌انگیزد! /عکس
سلفی که نفرت هر بیننده‌ای را بر می‌انگیزد! /عکس
کاهش ۲۶درصدی فروش پژو سیتروئن در خاورمیانه، پس از تحریم ایران
کاهش ۲۶درصدی فروش پژو سیتروئن در خاورمیانه، پس از تحریم ایران
جزئیات تحریم  شرکت گردشگری و مسافرتی ماهان | علت تحریم شرکت گردشگری ماهان توسط آمریکا
جزئیات تحریم شرکت گردشگری و مسافرتی ماهان | علت تحریم شرکت گردشگری ماهان توسط آمریکا
تبلیغات
loading...
نظرات