مهتاب کرامتی از این می‌گوید ک کم و بیش فوتبال را دنبال می‌کند و هر وقت علی کریمی را برای خیریه دعوت کرده؛ او رفته است!

نت شهر : به گزراش خبرآنلاین، مهتاب کرامتی استقلالی است؟ این اولین سوالی است که وقتی یک خبرنگار فوتبالی به مهتاب کرامتی می رسد، می پرسد. او که یکی از مشهورترین بازیگران سینمای ایران است. هر چه در اینترنت سرچ بدهید «مصاحبه فوتبالی با کرامتی» چیزی دستگیرتان نمی شود اما تک و توک مطالبی پیدا می کنید که نوشته اند «او استقلالی است.» این بازیگر مطرح روز گذشته میهمان موسسه خبر بود و به محض دیدنش همین سوال را پرسیدیم؛ آیا شما استقلالی هستید؟ کرامتی در پاسخ به این سوال فقط لبخندی زد و پاسخی نداد. این یعنی او استقلالی بودنش را تکذیب نکرد!
چندی پیش بود که عکس هایی از مهتاب کرامتی در کنار علی کریمی منتشر شد؛ چهره محبوب فوتبال ایران. دورهمی آنها به دلیل برگزازی یک مراسم خیریه بود. کرامتی در این باره به خبرآنلاین می گوید: «علی کریمی همیشه به من لطف دارد. خیلی از ستاره های فوتبال مثل علی کریمی در کارهای خیریه شرکت می کنند. من ایشان را برای کار خیریه ام دعوت کردم که او هم به من لطف کرد و آمد.»
کرامتی در پاسخ به این سوال که آیا فوتبال نگاه می کنید؟ مکثی کرد و گفت: «کم و بیش فوتبال را دنبال می کنم ولی زیاد فوتبالی نیستم.» مهتاب کرامتی این جواب را داد و وقتی قصد داشتیم از او سوال های فوتبالی دیگری بپرسیم، لبخندی زد و گفت: «مراقبت خودتان باشید و خداحافظ!»

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
دستمزد مهناز افشار شبی 30 میلیون تومان است؟
دستمزد مهناز افشار شبی 30 میلیون تومان است؟
مصاحبه با محمدرضا ژاله | خواننده ول کنم به چشات اتصالی کرده کیست
مصاحبه با محمدرضا ژاله | خواننده ول کنم به چشات اتصالی کرده کیست
دلیل عجیب تام کروز برای اینکه پس از طلاق به دیدن دخترش نمی رود
دلیل عجیب تام کروز برای اینکه پس از طلاق به دیدن دخترش نمی رود
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )