افزایش تنوع مدل خودروهای رنو در ایرانبا عرضه دو خودروی جدید رنو، تنوع مدل محصولات و سهم این شرکت از بازار ایران افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تا پایان سال جاری سواری جدیدی از شرکت رنو در ایران عرضه خواهد شد. این خودرو ساندرو نام داشته و روی پلت‌فرم تندر 90 تولید می‌شود. وانت تندر نیز مراحل پایانی تولید و عرضه را در کشور طی می‌کند.

 

با عرضه این خودروهای جدید در کنار دو خودروی تندر 90 و مگان که در حال حاضر در کشور تولید می‌شوند تنوع خودروهای تولیدی تحت برند رنو در ایران به چهار مدل افزایش خواهد یافت.

 

این در حالی است که هم‌اکنون بیشترین تنوع مدل برندهای خارجی در حال تولید در ایران مربوط به شرکت پژو است که در سه مدل پژو 405، پژو پارس و پژو 206 تولید می‌شود. نکته قابل توجه این است که از ابتدای سال گذشته شرکت پژو روابطش را با خودروساز ایرانی قطع کرده و به دنبال آن تمام خودروهای تحت برند این شرکت داخلی سازی شده‌اند.

 

در چنین شرایطی مسوولان رنو برخلاف دیگر شرکای خارجی صنعت خودروی ایران مانند پژو و هیوندایی، بر ادامه حضور در بازار ایران تاکید داشته و به دنبال افزایش تنوع محصولات تولیدی خود هستند.

 

پیش از این مدیرعامل رنو خاورمیانه اعلام کرده بود که در حال حاضر بیش از 10 درصد بازار ایران در اختیار برند رنو است.

تگ ها:
مطالب مرتبط
دولت با پرداخت افزایش مستمری به حساب کمیته امداد موافقت کرد
دولت با پرداخت افزایش مستمری به حساب کمیته امداد موافقت کرد
میزان عیدی بازنشستگان کشور سال 97 |   بازنشستگان در سال 97 چقدر عیدی می گیرند
میزان عیدی بازنشستگان کشور سال 97 | بازنشستگان در سال 97 چقدر عیدی می گیرند
وام 15 میلیونی ازدواج یه کدام زوجین تعلق می گیرد | شرایط گفتن وام 15 میلیون ازدواج تومانی کدام است؟
وام 15 میلیونی ازدواج یه کدام زوجین تعلق می گیرد | شرایط گفتن وام 15 میلیون ازدواج تومانی کدام است؟
نظرات