شایعات جدید در مورد دوربین گالکسی S7در آخرین شایعات در مورد گوشی گالکسی S7 آمده بود که دوربین این گوشی 20 مگاپیکسلی با سنسور جدید ISOCELL خواهد بود که حداقل از نظر رزولوشن در مقایسه با گالکسی S6 که دوربین 16 مگاپیکسلی داشت، پیشترفت خوبی بشمار می رود. با اینحال انگار که سنسور های جدید IMX300 سونی سامسونگ را خیلی تحت تاثیر قرار داده و ممکن است گالکسی S7 با این سنسور ها عرضه شود یا حتی ممکن است بسته به بازار عرضه دو نوع سنسور روی گالکسی S7 قرار بگیرد.

 

سنسور IMX300 که بر روی سه گانه اکسپریا Z5 عرضه شده است، تا کنون هم در رتبه بندی های تست های دوربین موبایل بهترین رتبه را کسب کرده است. اما مسئله این است که سونی می خواهد این سنسور ها را منحصر به دستگاه های اکسپریا نگه دارد و ظاهرا سامسونگ برای عرضه این سنسور روی گالکسی S7 در حال مذاکرات سخت با شرکت سونی می باشد. با در نظر گرفتن این نکته که به احتمال زیاد گالکسی S7 فروش خوب و میلیونی خواهد داشت، شاید سونی حاضر به فراهم کردن این سنسور برای سامسونگ شود چرا که کسب و کار سنسور تلفن همراه جزو معدود نقاط روشن در حال حاضر این کمپانی ست.


سنسور IMX300 سیستم فوکوس خودکار هیبریدی 192 نقطه ای دارد که باعث شده سه گانه اکسپریا Z5 با 0.03 ثانیه سریعترین سرعت فوکوس را داشته باشد. سنسور 20 مگاپیکسلی ISOCELL سامسونگ با فرآیند تولید بهینه 28 نانومتری ساخته شده و دارای الگوی رنگ RWB برای بهبود حساسیت به نور و همچنین بهبود نسبت سیگنال به نویز در شرایط نور کم می باشد، بنابراین هر سنسوری که در گالکسی S7 قرار بگیرد نتیجه خوبی خواهد داشت.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

 

 

تگ ها:
مطالب مرتبط
سرقت از طـریق قبـض موبـایل
سرقت از طـریق قبـض موبـایل
واردات موبایل با ارز ۴۲۰۰ تومانی توسط شرکت‌های غیر تخصصی
واردات موبایل با ارز ۴۲۰۰ تومانی توسط شرکت‌های غیر تخصصی
قیمت گوشی ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش یافت؛ واردات مسافری به جای رسمی
قیمت گوشی ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش یافت؛ واردات مسافری به جای رسمی
تبلیغات
loading...
نظرات