در آخرین شایعات در مورد گوشی گالکسی S7 آمده بود که دوربین این گوشی 20 مگاپیکسلی با سنسور جدید ISOCELL خواهد بود که حداقل از نظر رزولوشن در مقایسه با گالکسی S6 که دوربین 16 مگاپیکسلی داشت، پیشترفت خوبی بشمار می رود. با اینحال انگار که سنسور های جدید IMX300 سونی سامسونگ را خیلی تحت تاثیر قرار داده و ممکن است گالکسی S7 با این سنسور ها عرضه شود یا حتی ممکن است بسته به بازار عرضه دو نوع سنسور روی گالکسی S7 قرار بگیرد.

 

سنسور IMX300 که بر روی سه گانه اکسپریا Z5 عرضه شده است، تا کنون هم در رتبه بندی های تست های دوربین موبایل بهترین رتبه را کسب کرده است. اما مسئله این است که سونی می خواهد این سنسور ها را منحصر به دستگاه های اکسپریا نگه دارد و ظاهرا سامسونگ برای عرضه این سنسور روی گالکسی S7 در حال مذاکرات سخت با شرکت سونی می باشد. با در نظر گرفتن این نکته که به احتمال زیاد گالکسی S7 فروش خوب و میلیونی خواهد داشت، شاید سونی حاضر به فراهم کردن این سنسور برای سامسونگ شود چرا که کسب و کار سنسور تلفن همراه جزو معدود نقاط روشن در حال حاضر این کمپانی ست.


سنسور IMX300 سیستم فوکوس خودکار هیبریدی 192 نقطه ای دارد که باعث شده سه گانه اکسپریا Z5 با 0.03 ثانیه سریعترین سرعت فوکوس را داشته باشد. سنسور 20 مگاپیکسلی ISOCELL سامسونگ با فرآیند تولید بهینه 28 نانومتری ساخته شده و دارای الگوی رنگ RWB برای بهبود حساسیت به نور و همچنین بهبود نسبت سیگنال به نویز در شرایط نور کم می باشد، بنابراین هر سنسوری که در گالکسی S7 قرار بگیرد نتیجه خوبی خواهد داشت.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

 

 

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مشخصات گوشی  Nokia 3.1 Plus |  بررسی موبایل نوکیا 3.1 پلاس
مشخصات گوشی Nokia 3.1 Plus | بررسی موبایل نوکیا 3.1 پلاس
آیا موبایل ال جی V40 برترین دوربین گوشی موبایل را دارد؟
آیا موبایل ال جی V40 برترین دوربین گوشی موبایل را دارد؟
مشخصات نسل آینده گوشی های هیدروژن رد
مشخصات نسل آینده گوشی های هیدروژن رد
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )