شکایت آمریکا علیه سپاهفرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از شکایت آمریکا علیه سپاه خبر داد.

 

نت شهر: سردار علی فدوی در حاشیه راهپیمایی دانشجویان دانشگاه شریف در جمع خبرنگاران گفت: آمریکا از سپاه به دادگاه لاهه شکایت کرده و ما نیز هر آنچه در اختیار داریم برای انهدام ناوهای جنگی آمریکا استفاده خواهیم کرد. سپاه ناامنی از طرف هیچ کشوری را تحمل نخواهد کرد.

وی هم‌چنین با اشاره به هشدار مقام معظم رهبری درباره نفوذ، اظهار کرد: مقام معظم رهبری هشداری در خصوص نفوذ دادند که این هشدار هوشمندانه، صریح و قاطعانه است و سپاه نیز از آن پاسداری خواهد کرد.

وی در پاسخ به این سوال که عده‌ای بحث حذف شعار مرگ بر آمریکا را مطرح می‌کنند، تصریح کرد: بی‌خود می‌کنند که این کار را می‌کنند. در هیچ جای دنیا آنگونه که در ایران می‌توان حرف زد چنین وضعیتی وجود ندارد. مبنای ما خداست و به راه حق خود ادامه می‌دهیم.

فدوی در ادامه بیان کرد: آمریکایی‌ها حیات و منافع حیاتی ملی خود را به خاطر پیروزی ما در خطر می بینند و هر اقدامی که می‌توانند علیه ما انجام می‌دهند و ما نیز باید مراقب باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که یمنی‌ها نیازی به قایق‌های شناور سپاه دارند یا خیر، یادآور شد: هرجا که نفس انقلاب اسلامی بدمد باعث شادابی خواهد شد و در یمن هم همین‌گونه است و یمنی‌ها هیچ نیازی به کمک ما ندارند. آنها چند وقت پیش سه ناو سعودی و اماراتی را منفحر کردند که قیمت یکی از این ناوها 800 میلیون دلار بود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران در پایان از برگزاری رزمایش آینده این نیرو خبر داد و افزود: امسال نیز قرار است طبق روال سال‌های گذشته رزمایش سپاه را طی سه ماهه سوم سال برگزار کنیم .

منبع: ایسنا

تگ ها:
مطالب مرتبط
جزئیات انتقاد نماینده سرپل ذهاب از هلال احمر| انتقاد فرهاد تجری از  سوءمدیریت هلال احمر در سرپل ذهاب
جزئیات انتقاد نماینده سرپل ذهاب از هلال احمر| انتقاد فرهاد تجری از سوءمدیریت هلال احمر در سرپل ذهاب
فیلم نشست خبری کمیته ویژه رسیدگی به حادثه نفتکش ایرانی | آیا چینی‌ها در حادثه کشتی سانچی مقصر بودن
فیلم نشست خبری کمیته ویژه رسیدگی به حادثه نفتکش ایرانی | آیا چینی‌ها در حادثه کشتی سانچی مقصر بودن
متن نامه 170 نماینده مجلس شورای اسلامی  به روسای سه قوه|  جزئیات خواسته 170 نماینده از سه قوه برای حمایت از پیام رسان داخلی
متن نامه 170 نماینده مجلس شورای اسلامی به روسای سه قوه| جزئیات خواسته 170 نماینده از سه قوه برای حمایت از پیام رسان داخلی
نظرات