لیلی جیمز در فیلم زندگینامه‌ای «زن جوان و دریا» در نقش ورزشکاری را بازی می‌کند که رکوردی تاریخی در قرن بیستم بر جا گذاشت.
نت شهر:به گزارش آنا، لیلی جیمز بازیگر نقش اصلی فیلم «سیندرلا» (به کارگردانی کنت برانا) در نقش گرترود ادرل (2003-1905) ظاهر می‌شود. گرترود ادرل قهرمان آمریکایی شنا، اولین زنی بود که توانست با شنا از کانال مانش میان انگلستان و فرانسه عبور کند.

فیلم «زن جوان و دریا» (Young Woman and the Sea) وقایع‌نگاری یک رخداد ورزشی است که در سال 1926 اتفاق افتاد و در جریان آن، گرترود ادرل 21 ساله مسیری به طول 21 مایل (35 کیلومتر) را در اقیانوس اطلس با شنا طی کرد. گرترود ادرل برنده یک مدال طلا و دو مدال برنز المپیک 1924 بود و توانست در شنای استقامت رکوردی 22 مایلی را نیز در ساحل شرقی آمریکا به نام خود ثبت کند.

وی در عبور از کانال مانش، فاصله دماغه گری-نه در فرانسه تا کینگزداون، کنت در انگلستان را در مدت 14 ساعت و 34 دقیقه پیمود که از لحاظ سرعت نیز یک رکورد محسوب می شد و رکورد پنج مردی را که پیش از او این مسافت را پیموده بودند، شکست. او پس از بازگشت به آمریکا در فیلمی با عنوان «شنا کن دختر، شنا کن» در نقش خودش بازی کرد.

به‌گزارش ورایتی، جف ناتانسن فیلمنامه «زن جوان و دریا» را نوشته است. ناتانسن نویسنده فیلم اخیر مجموعه «دزدان دریایی کاراییب» با عنوان «دزدان دریایی کاراییب: مردان مرده قصه نمی‌گویند» نیز هست. هنوز از نام کارگردان فیلم و سایر عوامل سخنی به میان نیامده است.
لیلی جیمز که نقش گرترود ادرل را بازی خواهد کرد، سال گذشته در فیلم پرفروش «سیندرلا» در نقش سیندرلا در کنار کیت بلانچت، هلنا بونهم کارتر و ریچارد مدن ظاهر شد. وی به زودی با فیلم «غرور و تعصب و زامبی‌ها» که ملغمه‌ای از رمان جین آستین و فیلم‌های ترسناک است، به روی پرده خواهد آمد و سریال تلویزیونی کوتاه «جنگ و صلح» بر اساس رمان مشهور تولستوی نیز با بازی او در روزهای آینده پخش می‌شود.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
دستمزد مهناز افشار شبی 30 میلیون تومان است؟
دستمزد مهناز افشار شبی 30 میلیون تومان است؟
مصاحبه با محمدرضا ژاله | خواننده ول کنم به چشات اتصالی کرده کیست
مصاحبه با محمدرضا ژاله | خواننده ول کنم به چشات اتصالی کرده کیست
دلیل عجیب تام کروز برای اینکه پس از طلاق به دیدن دخترش نمی رود
دلیل عجیب تام کروز برای اینکه پس از طلاق به دیدن دخترش نمی رود
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )