سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: بارندگی در مناطق مختلف کشور به جز جنوب غرب ادامه دارد.

نت شهر : به گزارش جام جم آنلاین،بر اساس داده‌های سازمان هواشناسی در حال حاضر در زنجان و قزوین برف می‌بارد و همچنین امروز، محورهای استان اصفهان برفی و بارانی است.

همچنین امروز رطوبت 100 درصدی استان خوزستان را فرا گرفت و دمای هوا در استان به شدت کاهش یافت.

گفتنی است طبق اعلام سازمان هواشناسی بارندگی در مناطق مختلف کشور به جز جنوب غرب ادامه دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، تردد در محورهای برف‌گیر و یخ‌زده‌ای چون محورهای زنجان، قزوین و گیلان را فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر دانست و گفت: در اکثر محورهای استان‌های نیمه‌غربی کشور بارش برف و باران جریان دارد.

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت وگو با فارس، در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان های اردبیل، البرز، مرکزی، گیلان و تهران بارش باران جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به بارش باران در محور ماکو در استان آذربایجان غربی و محور قروه به همدان در استان کردستان اشاره و بیان داشت: در محورهای زابل - نهبندان و زابل - زاهدان در استان سیستان و بلوچستان و زنجان - قزوین در استان زنجان بارش باران گزارش شده است.

این مقام ارشد راهور ناجا به بارش برف در اکثر محورهای استان قزوین پرداخت و گفت: در محورهای زنجان - میانه، زنجان - تبریز و زنجان - دندی در استان زنجان، گردنه حیران در استان گیلان و ارتفاعات هراز، سوادکوه و چالوس در استان مازندران نیز بارش برف اعلام شده است.

وی ادامه داد: در شرق استان تهران در محدوده فیروزکوه و شریف آباد؛ همچنین در محورهای بیجار- دیوان دره و بیجار - سقز در استان کردستان نیز برف می بارد.

سرهنگ رحمانی به تردد در محورهای برف گیر و یخ زده اشاره و تصریح کرد: تردد در محورهای زنجان - میانه در استان زنجان، طالقان در استان قزوین و همچنین محورهای طالش، اسالم، خلخال، ماسوله و دیلمان فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به شهروندان توصیه کرد: برای تردد در محورهای کوهستانی و برف گیر با توجه به برودت هوا و احتمال یخ زدگی خط معابر، حتماً تجهیزات ایمنی را همراه داشته و برای تردد از زنجیر چرخ استفاده کنند.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
قیمت انواع مسکن + قسط | قیمت اوراق تسهیلات مسکن | میزان اوراق وام جعاله
قیمت انواع مسکن + قسط | قیمت اوراق تسهیلات مسکن | میزان اوراق وام جعاله
پایان راه فردوسی پور در تلویزیون و مرگ نود با تعویض اجباری؟
پایان راه فردوسی پور در تلویزیون و مرگ نود با تعویض اجباری؟
علت افزایش زندانیان مهریه | زندانیان مهریه 40 درصد بیشتر شدند
علت افزایش زندانیان مهریه | زندانیان مهریه 40 درصد بیشتر شدند
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )