ادامه بارندگی در مناطق مختلف کشور/ رطوبت ۱۰۰ درصدی هوا در خوزستان/ برف در زنجان و قزوینسازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: بارندگی در مناطق مختلف کشور به جز جنوب غرب ادامه دارد.

نت شهر : به گزارش جام جم آنلاین،بر اساس داده‌های سازمان هواشناسی در حال حاضر در زنجان و قزوین برف می‌بارد و همچنین امروز، محورهای استان اصفهان برفی و بارانی است.

همچنین امروز رطوبت 100 درصدی استان خوزستان را فرا گرفت و دمای هوا در استان به شدت کاهش یافت.

گفتنی است طبق اعلام سازمان هواشناسی بارندگی در مناطق مختلف کشور به جز جنوب غرب ادامه دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، تردد در محورهای برف‌گیر و یخ‌زده‌ای چون محورهای زنجان، قزوین و گیلان را فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر دانست و گفت: در اکثر محورهای استان‌های نیمه‌غربی کشور بارش برف و باران جریان دارد.

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت وگو با فارس، در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان های اردبیل، البرز، مرکزی، گیلان و تهران بارش باران جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به بارش باران در محور ماکو در استان آذربایجان غربی و محور قروه به همدان در استان کردستان اشاره و بیان داشت: در محورهای زابل - نهبندان و زابل - زاهدان در استان سیستان و بلوچستان و زنجان - قزوین در استان زنجان بارش باران گزارش شده است.

این مقام ارشد راهور ناجا به بارش برف در اکثر محورهای استان قزوین پرداخت و گفت: در محورهای زنجان - میانه، زنجان - تبریز و زنجان - دندی در استان زنجان، گردنه حیران در استان گیلان و ارتفاعات هراز، سوادکوه و چالوس در استان مازندران نیز بارش برف اعلام شده است.

وی ادامه داد: در شرق استان تهران در محدوده فیروزکوه و شریف آباد؛ همچنین در محورهای بیجار- دیوان دره و بیجار - سقز در استان کردستان نیز برف می بارد.

سرهنگ رحمانی به تردد در محورهای برف گیر و یخ زده اشاره و تصریح کرد: تردد در محورهای زنجان - میانه در استان زنجان، طالقان در استان قزوین و همچنین محورهای طالش، اسالم، خلخال، ماسوله و دیلمان فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به شهروندان توصیه کرد: برای تردد در محورهای کوهستانی و برف گیر با توجه به برودت هوا و احتمال یخ زدگی خط معابر، حتماً تجهیزات ایمنی را همراه داشته و برای تردد از زنجیر چرخ استفاده کنند.

تگ ها:
مطالب مرتبط
زلزله امروز ارجمند تهران  26 دی 96 | زلزله 1.3 ریشتری در ارجمند تهران
زلزله امروز ارجمند تهران 26 دی 96 | زلزله 1.3 ریشتری در ارجمند تهران
مرگ دختر 15 ساله پس از تجاوز  گروهی
مرگ دختر 15 ساله پس از تجاوز گروهی
علت حمله گرگ هار به مردم در شهر  ایجرودی زنجان |  عکس گرگ های مهاجم به شهروندان ایجرودی
علت حمله گرگ هار به مردم در شهر ایجرودی زنجان | عکس گرگ های مهاجم به شهروندان ایجرودی
نظرات