امروزه فیلم های سینمایی زیادی با موضوع آخر الزمان (Apocalypse) تولید می شوند و ممکن است بسیاری را به این فکر وادارند که در صورت وقوع آخر الزمان چه باید. احتمالاً یکی از اولین سؤال هایی که به ذهن می رسد آن است که چه خودرویی باید برای مقابله با شرایط جدید و سخت در اختیار داشت.

 

Toyotas Ultimate Utility Vehicle is a minivan fit for the apocalypse 2در چنین شرایطی مرسدس بنز Mercedes 6x6 G-Class و خودروهای پیک آب قطعاً از اولین و بهترین گزینه ها محسوب می شوند. پیش از معرفی مینی ون جدید تویوتا (Toyota) شاید کمتر کسی تصور می کرد یک مینی ون بتواند گزینه ای مناسب برای زنده ماندن در جهانی آخرالزمانی و بدون تمدن باشد!

 

با وجود این مینی ون همه کاره، دیگر انتخاب یک خودروی مناسب آخرالزمانی چندان هم مشکل نیست. این خودرو که Ultimate Utility Vehicle یا UUV (یو یو وی) نام دارد، با داشتن لاستیک های بزرگ شیار دار و رنگ سیاه مات، هیچ شباهتی به مینی ون های معمولی ندارد.

 

اگرچه بدنه این خودرو یک مینی ون است، ولی از اسکلت محکم و قدرتمند پیک آپ تاکوما (Tacoma) برخوردار بوده که متناسب با چرخ های غول آسای مسیر های غیر هموار 22 اینچی (55 سانتی متری) تنظیم شده است. همچنین برای داشتن سرعت بالا، شرکت تویوتا سوپر شارژر (Supercharger) خودروهای مسابقه ای خود را با موتور خودروی V6 ترکیبت کرده است. با داشتن چنین مشخصاتی می توان انتظار داشت این خودرو از قدرت بالایی برخوردار باشد.

 

بر سقف این خودرو نیز از یک ردیف لامپ ال ای دی (LED) استفاده شده که مسیر پیش روی (تپه یا هر جایی که راننده بخواهد) را روشن می کند. همچنین در صورتی که این خودرو در جایی گیر کند، می توان از وینچ (Winch) تعبیه شده در زیر سپر جلو، برای آزاد کردنش استفاده کرد.

 

بنابر این در اینجا ما با خودرویی رو به رو هستیم که اتاقک بزرگ و راحت، با فضای خانوادگی یک مینی ون را در کنار توانایی عبور از هر میسر صعب العبور شاسی بلند ها را ارائه می دهد و این دو ویژگی متضاد در کنار یکدیگر، این خودرو را برای شرایط غیر قابل پیش بینی آخر الزمان مناسب می کند. 

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزئیات انتشار یک بدافزار در ساعات آینده در کشور | هشدار خطر احتمالی بدافزار VPNFilter
جزئیات انتشار یک بدافزار در ساعات آینده در کشور | هشدار خطر احتمالی بدافزار VPNFilter
جزئیات ضرب‌الاجل جهرمی به اپراتورها و شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت
جزئیات ضرب‌الاجل جهرمی به اپراتورها و شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت
چرا بسته‌های اینترنتی زود تمام می‌شود؟
چرا بسته‌های اینترنتی زود تمام می‌شود؟
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )