پیندار ون آرمان (Pindar Van Arman) تمام مدت زندگی خود را صرف کشیدن نقاشی کرده است. ولی در 10 سال اخیر، او تلاش کرده مسئولیت خلق برخی از آثار هنری خود را به فردی دیگر بسپارد. پروژه بیت پینتر (bitPaintr) ون آرمان، در واقع یک سیستم رباتیک است که با استفاده از هوش مصنوعی تنظیم شده برای این کار، می تواند پرتره نقاشی کند. بر خلاف پرتره های عکس فوری کامپیوتری که در حقیقت فقط شامل چاپ عکس می باشد، ربات بیت پینتر از قلم مو، رنگ و بوم نقاشی واقعی برای خلق آثار هنری خود استفاده می کند. 

ون آرمان در صفحه کیک استارتر (Kickstarter) خود گفته است: "این روبات با استفاده از هوش مصنوعی خود نقاشی می کند و از راهنمود های هنری من بهره می گیرد." او همچنین یک رابط کاربری برای کنترل حرکات ربات نقاش طراحی کرده است. روبات بیت پینتر در واقع پنجمین سیستمی است که این نقاش در طول یک دهه گذشته بر روی آن کار می کند.

حامیان این طرح می توانند تصاویر دیجیتالی مورد نظر خود را آپلود کرده و پرتره آن را از طریق پست دریافت کنند. انتظار می رود اولین ارسال تصاویر تا اواخر دسامبر 2015 انجام شود.

Portrait Painting A.I. Uses Brush and Canvas 2نقاشی ها در 5 اندازه مختلف و با جزئیات متفاوت کشیده خواهند شد. برای کشیدن نقاشی در قطع 4 در 6 (4x6)، تصویر داده شده ساده می شود و در نهایت، پرتره شامل طراحی ساده متشکل از خطوط خواهد بود. کشیدن نقاشی در این قطع و با این جزئیات در حدود 5 دقیقه این سیستم هوش مصنوعی را به خود مشغول می کند. بوم 16 در 20 یک پرتره کاملاً رنگی است که کشیدن آن در حدود 24 ساعت به طول می انجامد.

این نقاش قصد دارد سفر هایی برای نمایش عمومی آثار هنری دستگاه خود داشته باشد. حامیان می توانند در این برنامه تصاویر مورد نظر خود را برای نمایش را انتخاب کنند. کسانی که تصاویرشان برای نمایش انتخاب شود، از تخفیفی ویژه برخوردار خواهند شد. 

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزئیات انتشار یک بدافزار در ساعات آینده در کشور | هشدار خطر احتمالی بدافزار VPNFilter
جزئیات انتشار یک بدافزار در ساعات آینده در کشور | هشدار خطر احتمالی بدافزار VPNFilter
جزئیات ضرب‌الاجل جهرمی به اپراتورها و شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت
جزئیات ضرب‌الاجل جهرمی به اپراتورها و شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت
چرا بسته‌های اینترنتی زود تمام می‌شود؟
چرا بسته‌های اینترنتی زود تمام می‌شود؟
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )