راننده مرسدس بنز در رقابت های گرندپری مکزیک توانست به عنوان قهرمانی برسد.

 

به گزارش نت شهر، نیکو رزبرگ که بیشتر از چهار ماه فاتح یک گرندپری شد. راننده تیم مرسدس که روز گذشته در کمال شگفتی زودتر از  لوئیس همیلتون قهرمان جهان و سباستین فتل قهرمان دو دوره گذشته جهان دور تعیین خط را به پایان برد، در جریان مسابقه هم بهتر از رقبا بود. در روزی که فراناندو آلونسو راننده مشهور تیم مک‌لارن هوندا در همان راند اول به دلیل مشکل موتور مجبور به ترک مسابقه شد، این نیکو رزبرگ بود که در تمام طول مسابقه جلوتر از رقبایش حرکت کرد و به خط پایان رسید.

سباستین فتل آلمانی از تیم فراری یکی دیگر بزرگانی بود که در این مسابقه به خط پایان نرسید. این راننده در دور 52 بعد از چند بار تصادف بالاخره با از دست دادن یکی از لاستیک‌ها و بخشی از بدنه اتومبیلش مجبور به ترک مسابقه شد.

لوئیس همیلتون که پیش از این قهرمانی خود در این فصل رقابت‌ها را جشن گرفته در این مسابقه بعد از هم‌تیمی‌ خود در جایگاه دوم ایستاد. والتری بوتاس پس از روزبرگ و همیلتون در جایگاه سوم ایستاد.

رزبرگ با این قهرمان 272 امتیازی شد و در جدول فصل جای سباستین فتل 251 امتیازی را در رده دوم جدول گرفت. والتری بوتاس با 126 امتیاز در رده چهارم باقی ماند.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
سرمربی تیم ملی تکواندواستعفا داد
سرمربی تیم ملی تکواندواستعفا داد
محمد باقری معتمد یار کمکی تیم ملی آذربایجان
محمد باقری معتمد یار کمکی تیم ملی آذربایجان
سایت فدراسیون ژیمناستیک ایران هک شد
سایت فدراسیون ژیمناستیک ایران هک شد
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )