اسمارتفونتان را به هواپیمای بدون سرنشین تبدیل کنیدلوازم جانبی زیادی برای بالا بردن قابلیت های گوشی های هوشمند در بازار وجود دارند، اما این دستگاه بخصوص به معنای حقیقی کلمه باعث بالا رفتن گوشی شما می شود. دستگاه Phone Drone Ethos از گوشی شما یک هواپیما بدون سرنشین خودکار می سازد که بر عکس بقیه هواپیماهای بدون سرنشین موجود در بازار دارای پردازنده، قابلیت های وایرلس و سنسور نیست و این آیتم ها را از خود گوشی می گیرد.

 

phone drone improvements

 

ظاهرا هیچ گونه تجربه قبلی در هدایت هواپیماهای بدون سرنشین یا Drone برای هدایت این دستگاه مورد نیاز نیست و با برنامه ریزی ابعاد مشخصی از پرواز کنترل آن براحتی امکان دارد. این دستگاه دارای یک اپلیکیشن همراه بوده که کار با آن بسیار ساده است. جهت نقل و انتقال بهتر و استفاده در موقعیت های گوناگون این دستگاه به اندازه کافی جمع و جور ساخته شده و سازگار با اکثر گوشی هاست. این دستگاه دارای یک باطری قابل جداسازی بوده که به سهولت تعویض می شود و همچنین می توان آن را با شارژر های یو اس بی استاندارد شارژ کرد. همچنین برای گرفتن عکس هایی در زوایای مختلف این دستگاه دارای آینه دوربین هم هست.

 

Phone Drone on rock 2

 

البته شاید در مورد به پرواز درآمدن اسمارتفون ها نگرانی هایی وجود داشته باشد ولی شرکت سازنده این هواپیمای بدون سرنشین را با چندین ویژگی امنیتی جهت سالم ماندن گوشی عرضه کرده است. به عنوان مثال یک سیستم پشتیبانی برای عمل در مواقع از کار افتادن احتمالی دستگاه، قابلیت سازگاری با قاب های ضد آب و فناوری حفاظت از شوک برای جلوگیری از ضربه به گوشی در این دستگاه عرضه شده اند. هواپیمای بدون سرنشین Phone Drone Ethos دارای ابعاد 267 در 231 در 56 میلی متر بوده و می تواند باری به اندازه 200 گرم را حمل کند. این هواپیما می تواند با استفاده از ارتباط وای فای کنترل شود و قادر است از 15 الی 20 دقیقه در هوا باقی بماند و تا 35 مایل بر ساعت سرعت بگیرد. 

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
مطالب مرتبط
مشخصات فنی نوکیا 6 | عرضه گوشی نوکیا 6 در سال 2018 | خصوصیات نوکیا 6
مشخصات فنی نوکیا 6 | عرضه گوشی نوکیا 6 در سال 2018 | خصوصیات نوکیا 6
گوشی جدید بخریم یا نرم افزارهای آن را آپدیت کنیم؟
گوشی جدید بخریم یا نرم افزارهای آن را آپدیت کنیم؟
اثرات گوشی های موبایل بر بدن ما
اثرات گوشی های موبایل بر بدن ما
نظرات