هشدار سازمان هواشناسی: تا ۱۵ درجه هوا سردتر می شودسازمان هواشناسی در اخطاریه ای، نسبت به کاهش دما تا ۱۵ درجه در برخی مناطق ایران هشدار داد.

نت شهر : به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در اخطاریه سازمان هواشناسی آمده است؛ پیرو اخطاریه شماره 39 روز جمعه مورخ 94/08/08 به اطلاع می رساند که از امشب و طی روز های یک شنبه و دو شنبه باتقویت بیشترجریانهای شمالی و ریزش هوای سرد، کاهش دما در نیمه شمالی کشور حدود 5 تا 10 درجه و درشمال شرق کشور حدود 8 تا 12 درجه برآورد می شود. از اینرو بکارگیری سازوکار و اقدامات لازم در مصرف حاملهای انرژی در مناطق یاد شده توصیه می شود.

البته احد وظیفه مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور ضمن اشاره به تشدید بارش در استان‌های ساحلی خزر، از کاهش 8 تا 15 درجه‌ای دما در شمال شرق کشور و بارش برف و وزش باد شدید در برخی نقاط کشور خبر داده است.

روز جمعه سازمان هواشناسی در اخطاریه شماره 39 نوشت: با کاهش ابرناکی از غرب دمای هوا امشب (جمعه) در استانهای غرب کشور، در مرکز از اواخر شنبه و در شمال شرق از اواخر یکشنبه افت قابل توجه دما بین 5 تا 10 درجه پیش بینی می شود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی کشور درباره بارندگی هم گفته است: روزهای یکشنبه و دوشنبه از شدت فعالیت سامانه در جنوب غرب و دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی کاسته می‌شود ولی درسواحل دریای خزر، بویژه در سواحل مرکزی و غربی، دامنه‌های جنوبی البرز، شمال شرق برخی مناطق مرکزی و شرق و جنوب شرق و به صورت پراکنده در شمال غرب کشور بارش‌ها ادامه خواهد داشت.

تگ ها:
مطالب مرتبط
آتش سوزی مجتمع  کامپیوتر ولیعصر | علت و جزییات آتش گرفتن مجتمع کامپیوتر چهارراه ولیعصر
آتش سوزی مجتمع کامپیوتر ولیعصر | علت و جزییات آتش گرفتن مجتمع کامپیوتر چهارراه ولیعصر
جدول زمانبندی قطعی برق کردستان چهارشنبه  27 تیر 97 | ساعت های قطعی برق سنندج  و سقز و قروه و بیجار و بانه 97/4/27
جدول زمانبندی قطعی برق کردستان چهارشنبه 27 تیر 97 | ساعت های قطعی برق سنندج و سقز و قروه و بیجار و بانه 97/4/27
جدول زمانبندی قطعی برق کرمانشاه چهارشنبه شنبه 27 تیر 97 | ساعت های خاموشی قطعی برق صحنه و سنقر  و گوزران و هرسین 97/4/27
جدول زمانبندی قطعی برق کرمانشاه چهارشنبه شنبه 27 تیر 97 | ساعت های خاموشی قطعی برق صحنه و سنقر و گوزران و هرسین 97/4/27
تبلیغات
loading...
نظرات