گروهی از هکر ها موسوم به گروه هکر های ناشناس یا "انانیموس" (Anonymous) قصد خود را برای فاش کردن اسامی 1000 نفر از اعضای سازمان کو کلاس کلان، اعلام کرد. انانیموس اعلام کرد این گروه حق دارد چهره های پشت پرده کو کلاس کلان را فاش کند. این گروه از هکر ها گفته است مدت هاست که کو کلاس کلان را زیر نظر دارد و اکنون موقع آن است چهره پشت این سرپوش ها را فاش کند. 

 

کو کلاس کلان یک سازمان افراطی و نژاد پرستانه در آمریکا است که به برتری نژادی سفید پوستان، یهود ستیزی و مذهب کاتولیک معتقد هستند. آن ها از ظاهر غیر معمول خود برای ترساندن سیاه پوستان استفاده کرده و اعمال خشونت آمیز مختلفی برای پیش برد اهداف خود مرتکب می شوند.

Anonymous Vows to Unmask Ku Klux Klan 2گروه هکر های ناشناس گفت: "شما از یک گروه افراطی بد تر هستید. از همه متنفرید. شما اقداماتی شبه تروریست ها انجام می دهید و باید با همین چهره شناخته شوید! شما تروریست هایی هستید که چهره خودتان را در پشت پوشش تان پنهان کرده اید و در سطوح مختلف جامعه رخنه کرده اید. کو کلاس کلان دیگر هیچ نهانگاهی در فضای مجازی ندارد. بیش از 200 سال است که دست تان را به خون آغشته اید. شما به تحمیل و تجاوز به حقوق شهروندی ادامه می دهید، مرتکب جرم و جنایت می شوید و برای انجام اعمال مجرمانه از دیگران کمک می طلبید. شما سعی می کنید کسانی که با شما متفاوت هستند یا هر کسی که به هر دلیلی از او خوش تان نمی آید را از بین برده یا بهراسانید."

 

این گروه همچنین گفته است قصد دارد نام 1000 عضو از اعضای کو کلاس کلان و دیگر گروه هایی که با آن ها همکاری دارند را فاش کند. آن ها این عملیات را "عملیات ک ک ک" (Operation KKK) نامیدند.

Anonymous Vows to Unmask Ku Klux Klan 3انانیموس گروهی از هکرها، با ملیت های مختلف هستند که گروه هایی با عقاید مخالف خود شان را هک می کنند. طبق گزارش مشیبل (Mashable) این گروه تروریستی هک وبسایت انصار الحق (ansar-alhaqq.net) در روز پس از حمله تروریستی شارلی ابدو را به گردن گرفته است. این گروه برای آزادی بیان و احترام به ابراز عقاید، می جنگد.

 

همچنین این گروه می گوید کسانی که بر سر راه آزادی بایستند باید انتظار حملاتی سنگین از جانب ما را داشته باشند چرا که "تلاش برای دفاع از آزادی، پایه و اساس حرکت ماست"

 

از جمله اقدامات دیگر این گروه هکر ها در گذشته می توان به هک کردن برخی حساب های کاربری مرتبط با گروه های اسلامی تند رو در فیسبوک و توییتر و همچنین انتشار ویدیو مربوط به حادثه فرگوسن که منجر به کشته مایکل بران شد، اشاره کرد. 

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
شیوه جدید هک واتس اپ | مراقب هک وات اپس باشید | مراقبت از هک نشدن واتس اپ
شیوه جدید هک واتس اپ | مراقب هک وات اپس باشید | مراقبت از هک نشدن واتس اپ
چگونه بفهمیم که آیا همسایگان شما اینترنت شما را سرقت می‌کنند؟
چگونه بفهمیم که آیا همسایگان شما اینترنت شما را سرقت می‌کنند؟
ماجرای هک 1500 سایت توسط فرید هکر 18 ساله‌| مصاحبه با فرید هکر 18 ساله‌ای که 1500 سایت را از کار انداخت
ماجرای هک 1500 سایت توسط فرید هکر 18 ساله‌| مصاحبه با فرید هکر 18 ساله‌ای که 1500 سایت را از کار انداخت
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )