دیگر آن روزهایی که کمپ زدن و رفتن در دل طبیعت به معنی دست کشیدن از تکنولوژی یا حداقل محدودیت در شارژ کردن آن ها بود، گذشته است. مولد الکتریسیته گرمایی سبک تولید شده توسط شرکت وارپ فایو استو فنز (Warpfive Stove Fans) از انرژی حرارتی به عنوان منبعی برای تولید الکتریسیته و شارژ کردن وسایل الکترونیک مانند گوشی های همراه، آی پد، تکنولوژی های پوشیدنی و سیستم های جهت یابی، استفاده می کند. 

 

سیستم مول این شارژر شامل دو بخش می باشد. یکی مربوط به شارژ کردن و دیگری برای تأمین انرژی. این شارژر قادر است تقریباً حرارت به دست آمده از هر منبع گرمایی، از اجاق های مسافرتی و آتش گرفته تا منابع کم انرژی مانند نور خورشید، را به الکتریسیته تبدیل کند.

Charger Harnesses Heat to Power Phone 1این وسیله همچنین امکان شارژ باتری های شارژی قلمی را فراهم می کند که برای راه اندازی دستگاه های بدون کابل یو اس بی (مانند رادیو قابل حمل) مناسب است.

 

این مولد الکتریسیته، توانسته است در طول یک ماه در کیک استارتر (Kickstarter) 1600 دلار سرمایه جمع کند. سرمایه مورد نظر برای شروع این پروژه 46 هزار دلار تعیین شده است. این شرکت امیدوار است بتواند محصول جدید خود را در ماه جولای سال 2016 عرضه کند.

 

در صورتی که این محصول واقعاً ساخته شود و قابلیت های ادعا شده را داشته باشد، طرفداران طبیعت گردی با خیال راحت تر به دل طبیعت می روند و مسیر های مختلف را بهتر می پیمایند چرا که می دانند وسایل الکترونیک و ضروری شان تقریباً با هر منبع گرمایی قابل شارژ خواهد بود.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
بررسی خودروی جدید هیوندای النترا 2017 Elantra
بررسی خودروی جدید هیوندای النترا 2017 Elantra
محصولات جدید اپل، ایکس باکس و سامسونگ در سال 2017
محصولات جدید اپل، ایکس باکس و سامسونگ در سال 2017
اولین اسلحه مکانیکی دنیا: ربات غول پیکر
اولین اسلحه مکانیکی دنیا: ربات غول پیکر
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )