همان طور که انتظار می رفت، مایکروسافت نسخه پیش فرض دیگری از ویندوز 10 موبایل را عرضه کرد. نسخه ی جدید در واقع هیچ ویژگی جدیدی ندارد اما با یک سری اصلاحات جزئی همراه است. بنابراین اگر شما کاربر ویندوزی هستید که آن را برای Fast ring، انتخاب کرده اید اکنون می توانید آن را به نسخه ی 10581 پیش نمایش ویندوز 10 موبایل، ارتقا دهید.در این نسخه پیش نمایش نیازی نیست که مانند نسخه ی قبلی، به ویندوزفون 8.1 برگردید.

 

به گفته مایکروسافت، آن ها مشکلی را که مانع ارتقا نسخه های قبلی می شد را برطرف کردند، پس فرقی نمی کند که چه نسخه ای از ویندوزفون را داشته باشید، شما قادر خواهید بود تا ویندوزفون تان را به نسخه ی 10581، ارتقا دهید.

 

این فوق العاده است اما خبر بد این است که این نسخه هیچ ویژگی جدید مهمی را به همراه ندارد. از طرف دیگر، در این تغییرات رسمی به رفع اشکالات زیادی پرداخته شده است، پس حداقل می توان گفت که این یک نکته ی مثبت است.اول از همه، گوشی های ارتقا یافته از ویندوزفون 8.1 (لومیا 930، لومیا ایکون و لومیا 1520) که دارای ویژگی Hey Cortana بودند، از لحاظ عملکرد اصلاح خواهند شد بنابراین شما هم کنون می توانید آن را از طریق Seting / Extras / Hey Cortana، فعال کنید.

 

Windows 10 Mobile Preview Build 10581 Released Full Changelog Available2

 

عمر باتری بهتر ، اصلاحات بیشتر

 

علاوه بر این، اینسایدرها هم اکنون می توانند از طریق اپلیکیشن های شخص سوم مثل فیسبوک، مسنجر، اینستاگرام بتا و واتس اپ، تصاویری را برای اشتراک گذاری انتخاب کنند.این قابلیت، بر روی نسخه ی پیشین پیش نمایش ویندوز 10 موبایل، کار نمی کرد اما در حال حاضر در دسترس کاربران قرار دارد.


مهمتر از همه این که بایستی در این نسخه، عمر باتری بهبود یابد چرا که مایکروسافت به مشکلاتی که به شدت عمر باتری را تحت تاثیر قرار می دادند رسیدگی کرده است.

مایکروسافت همچنین اعلام کرده است که مسئله ای را که در آن کاربران نمی توانستند اپلیکیشن هایی را از طریق Settings / Personalization / Lock Screen برای نشان دادن وضعیت سریع در صفحه نمایش قفل انتخاب کنند را اصلاح کرده است.

 

پیشرفت هایی نیز صورت گرفته است که از جمله ی آن ها: قابلیت ضبط ویدئو، پیش بینی متن و تصحیح خودکار و هم گام سازی پست صوتی تصویری می باشند که حالا باید در صورت نیاز، کار کنند.

 

نکته ی آخر و نه کم اهمیت این است که برخی از مسائل مربوط به دو سیم کارت که در نسخه 10572 معرفی شدند، برطرف شده است، همچنین اشکال پیدا شده در نسخه مشابه Chinese Pinyin QWERTY، که در آن پس از ارتقا از ویندوزفون 8.1، صفحه کلید کار نمی کرد نیز برطرف شده است.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
قابلیت اجرای بازی های ویندوز 7 برای کاربران ویندوز 10
قابلیت اجرای بازی های ویندوز 7 برای کاربران ویندوز 10
Facebook، YouTube و Apple Music، محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2015
Facebook، YouTube و Apple Music، محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2015
به گفته مایکروسافت همه دولت ها باید خواهان نصب ویندوز 10 باشند
به گفته مایکروسافت همه دولت ها باید خواهان نصب ویندوز 10 باشند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )