انتظار می رود که مایکروسافت در این هفته، پیش نمایش جدیدی از ویندوز 10 موبایل را عرضه کند اما این تنها چیزی نیست که هیجان کاربران را برانگیزد. به نظر می رسد که شرکت مورد ویژه ای را برای ساختار آتی در نظر دارد؛ اگر چه که در مورد این مسئله تاکنون هیچ مطلب خاصی منتشر نشده است. Gabriel Aul مایکروسافت تایید کرده است که آن ها تصمیم به اجرای مورد جدیدی گرفته اند که پیش از این در نسخه قبلی ویندوز 10 موبایل جدید، انجام نداده بودند.

 

اگر چه که او به طور کامل اطلاعاتی را در این مورد در اختیار قرار نداد اما تایید کرد که در آینده ای نزیک جزئیات بیشتری را در این مورد ارائه خواهد کرد.

 

آیا ما باید این حقه ی غیرمعمول مایکروسافت را باور کنیم؟

 

شرکت مبتنی بر Redmond، حداقل دو بار در ماه نسخه های قبلی ویندوز 10 موبایل را ارائه کرده است که این امر در حالی که ما تنها چند ماه با انتشار رسمی سیستم عامل جدید فاصله داریم، منطقی به نظر می رسد.

متاسفانه، از آن جا که این نسخه های جدید، پیشرفت ها و ویژگی های جدید بسیار کمی را ارائه می کنند، بسیاری از اعضا نسبت به این واقعیت نگرش مثبتی ندارند.

با این که زمان زیادی به آذر ماه که انتظار می رود در آن مایکروسافت، نسخه 10 موبایل را عرضه کند باقی نمانده است، اکثریت احساس می کنند که OS، هنوز از نسخه نهایی فاصله زیادی دارد.


خوشبختانه، مایکروسافت در دو هفته ی آخر، ویژگی ها و پیشرفت های زیادی را عرضه خواهد کرد بنابراین احتمال دارد اکثر این موارد پس از انتشار رسمی OS حاصل شود.


دو نسخه ی آخر ویندوز 10 موبایل، با مشکلی مواجه بودند و آن  مورد این بود که کاربران ویندوز، امکان به روزرسانی را نداشتند مگر اینکه به ویندوزفون 8.1 بر می گشتند.

 

خبر خوب این که، این مسئله در نسخه ی آتی ویندوز 10 موبایل برطرف شده است؛ بنابراین اگر شما از کاربران ویندوز هستید خوشحال می شوید اگر بدانید که دیگر مجبور نیستید که به نسخه قبلی ویندوزفون برگردید.

 

Gabriel Aul می گوید: ما در حال کار بر روی چیزی هستیم که هرگز در گذشته بر روی نسخه های جدید انجام نداده بودیم... اما نه اینک. و همچنین وی بیان می کند که: متاسفم ، فعلا کافی است. در آینده ای نزدیک، شما را ازجزئیات بیشتری آگاه خواهم کرد.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
قابلیت اجرای بازی های ویندوز 7 برای کاربران ویندوز 10
قابلیت اجرای بازی های ویندوز 7 برای کاربران ویندوز 10
Facebook، YouTube و Apple Music، محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2015
Facebook، YouTube و Apple Music، محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2015
به گفته مایکروسافت همه دولت ها باید خواهان نصب ویندوز 10 باشند
به گفته مایکروسافت همه دولت ها باید خواهان نصب ویندوز 10 باشند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )