کارشناسانی که بر روی AdDuplex کار می کنند به تازگی آخرین آمار مربوط به اکوسیستم ویندوزفون را منتشر کردند و ارقام موجود در این آمار مطابق با آن چیزی است که در دو هفته اخیر اتقاق افتاده است. از آنجا که تنها چند ماه با عرضه رسمی ویندوز 10 موبایل فاصله داریم، کاربران ویندوزفون بسیار مشتاق تست نسخه جدید پلت فرم هستند. به احتمال زیاد این یکی از دلایلی است که ویندوز 10 موبایل برای اولین بار، ویندوزفون 7 را دستخوش تغییراتی جزئی کرده است.

 

با نسبت سهم بازار 5.7% ویندوزفون، ویندوز 10 موبایل تنها 0.1% از نسخه قدیمی تر یعنی ویندوزفون 7 پیشی گرفته است.

 

بدیهی است که ویندوز 8 همچنان به عنوان سیستم عامل غالب در نسخه موبایل اکوسیستم ویندوز با 79.3% است اما این مسئله زمانی که مایکروسافت، ویندوز 10 موبایل را عرضه کند تغییر قابل ملاحظه ای خواهد کرد.

 

در حال حاضر مورد غیرمعمولی در حال وقوع نیست

 

اطلاعات جالب دیگری در آمار AdDuplex این واقعیت است که لومیا 1520 در ایالات متحده گوشی های ویندوزفون 10 را کنار گذاشته است و آن را با HTC One M8 که در ابتدا محبوب نبود، جایگزین کرده است.

 

در اخباری مشابه، لومیا 635 که توسط پلت فرم ویندوزفون پشتیبانی می شود در ایالات متحده محبوب ترین اسمارتفون باقی مانده است. برای بازار اروپا که ویندوزفون بسیار بهتر از آمریکا شمالی اجرا می شود نکات برجسته مشابهی ارائه می شود. ناحیه EU5 شامل پنج بازار برجسته از جمله فرانسه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و بریتانیا می باشد.

 

Windows 10 Mobile Overtakes Windows Phone 7 Market Share for the First Time2

 

براساس ارقام AdDuplex، لومیا 630 همچنان محبوب ترین گوشی ویندوزفون در اروپا است، لومیا 520 و لومیا 635 در رتبه های بعدی قرار می گیرند.

 

گرچه در آمارهای جهانی لومیا 520 پیروز مطلق با 15.3% است در حالی که لومیا 535 با 10.3% در مقام دوم است و به دنبال آن با فاصله ای نزدیک لومیا 630 با 9.3% می باشد.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
قابلیت اجرای بازی های ویندوز 7 برای کاربران ویندوز 10
قابلیت اجرای بازی های ویندوز 7 برای کاربران ویندوز 10
Facebook، YouTube و Apple Music، محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2015
Facebook، YouTube و Apple Music، محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2015
به گفته مایکروسافت همه دولت ها باید خواهان نصب ویندوز 10 باشند
به گفته مایکروسافت همه دولت ها باید خواهان نصب ویندوز 10 باشند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )