تیم کوک مدیر ارشد اجرایی اپل در تماسی با سرمایه گذاران در 27 اکتبر اعلام کرد: "نزدیک به 30 درصد خریداران آیفون در سه ماه چهارم بعد از رونمایی از کاربران اندروید بوده اند"
به گفته کوک این بیشترین میزان روی برگردانندگان از اندروید از زمانی که اپل در سه سال پیش شروع به آمار گیری کرد، بوده است. این رقم نشان دهنده افرادی ست که از اسمارتفون اندرویدشان به آیفون روی آورده اند و خریداران اول در آن در نظر گرفته نشده است.

 

کوک افزود: " این رقم بزرگی است و ما به آن می بالیم"


به این ترتیب در سه ماهه چهارم اپل باز هم رکورد شکست.


کوک گفت: " سال مالی 2015 با رشد درآمد 28 درصدی به میزان 234 بیلیون دلار، برای اپل با بیشترین میزان موفقیت همراه بود. این موفقیت ادامه دار نتیجه تعهد ما به ساخت بهترین و نوآورانه ترین محصولات جهان است و این عهدی ست که تیم ما تعهد فوق العاده به اجرای آن دارد"
درحالیکه تعداد روی برگردانندگان از اندروید رقم قابل توجهی ست، هنوز هم بیشترین میزان مشتری مربوط به دارندگان محصولات قبلی اپل است.


با اینکه اپل با فروش 48 میلیون آیفون در سه ماهه چهارم رکورد شکست، حدود دو سوم مشتریان اپل هنوز دارای دستگاه های آیفون سال های پیش هستند.


همانطور که در طول رویداد برای معرفی برنامه های تازه سازی دستگاه های آیفون اعلام شد، اپل قصد دارد برای دارندگان آیفون های قدیمی برنامه هایی را اجرا کند. برنامه ارتقاء اپل شامل یک وام هر ساله بدون بهره برای خرید گارانتی AppleCare+ و یک دستگاه آیفون می باشد.


جنی مانستر مدیر عامل و تحلیلگر ارشد شرکت پیپر جفری می گوید :" این شرکت پیش بینی می کند 75 درصد مشتریان آیفون قبل از سال 2018 هر ساله دستگاه هایشان را ارتقاء می دهند"
مانستر افزود: " ما انتظار چنین درصد بالایی از ارتقاء سالانه را داریم چرا که اکثر برنامه های کریر گزینه ارتقاء سالانه دارند که برای اکثریت خریداران منطقی می باشد"

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
گوشی جدید سونی با دوربین ۵۲ مگاپیکسلی | جزییات دوربین قدرتمند پرچمدار سونی
گوشی جدید سونی با دوربین ۵۲ مگاپیکسلی | جزییات دوربین قدرتمند پرچمدار سونی
قدرت مند ترین گوشی های دنیا | برترین اسمارت فون های 2018
قدرت مند ترین گوشی های دنیا | برترین اسمارت فون های 2018
بررسی گوشی های هوشمند با قیمت زیر 2 میلیون تومان (دی 97)
بررسی گوشی های هوشمند با قیمت زیر 2 میلیون تومان (دی 97)
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )