مدیر یوتیوب گفته بود که در سرویس جدید اشتراک یوتیوب قرمز(Youtube Red subscribtion) نود و نه درصد از محتوای ویدیو ها همچنان در دسترس عموم قرار خواهند گرفت. بسیاری از تولید کنندگان ویدیو در یوتیوب در این سرویس اشتراک دارند ولی اگر فکر می کنید این کار به دلیل محبوبیت این سرویس است سخت در اشتباهید! یوتیوب پیشنهادی به آن ها داده که نتوانستند رد کنند! در واقع آن ها هیچ حق انتخابی نداشتند.

در این سرویس جدید یوتیوب قرمز کاربران با پرداخت 9.99 دلار در ماه می توانند به ویدیو های بدون تبلیغ و ویدیو های آفلاین دسترسی داشته و تصاویر یک ویدیو را در بک گراند گوشی همراه خود اجرا کنند.

YouTube stars must sign this or their videos will vanish 2یوتیوب اعلام کرده کسانی که از تبلیغات درآمد زایی می کنند باید در این سرویس اشتراک داشته باشند در غیر این صورت ویدیو هایشان به صورت عمومی در دسترس نخواهد بود. یعنی این ویدیو های این افراد نه در سرویس بدون تبلیغ یوتیوب قرمز نمایش داده خواهد شد و نه در سرویس معمولی و با تبلیغ!!!

YouTube stars must sign this or their videos will vanish 3گوگل که حق مالکیت این سرویس اشتراک گذاری ویدیو را در اختیار دارد گفته: " این کار برای تشویق کاربران برای گرفتن اشتراک و ادامه حضور او در یوتیوب است." او ادعا کرده است که تولید کنندگان ویدیو در یوتیوب درآمدی بسیار زیادی دارند هر چند که شرایط برنامه همکاری یوتیوب چیز دیگری را نشان می دهد. طبق موارد مطرح شده در این برنامه تولید کنندگان ویدیو تنها 55 درصد از درآمدشان را دریافت می کند. این در حالیست که وب‌سایت های دیگر مانند اسپاتیفای (Spotify) هفتاد درصد و اپل موزیک (Apple Music) هفتاد و یک درصد از درآمد را به تولید کنندگان می دهد.

 

گفتنی است که این هزینه 9،99 دلار همچنین برای تأمین هزینه محتوای اصیل (Original Content) این وب سایت استفاده خواهد شد. یوتیوب در سال 2012 در اقدامی مشابه قصد چنین کاری داشت که طرحش با شکست رو به رو شد. باید دید آیا این بار واکنش ها نسبت به این اقدام چگونه خواهد بود

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزئیات انتشار یک بدافزار در ساعات آینده در کشور | هشدار خطر احتمالی بدافزار VPNFilter
جزئیات انتشار یک بدافزار در ساعات آینده در کشور | هشدار خطر احتمالی بدافزار VPNFilter
جزئیات ضرب‌الاجل جهرمی به اپراتورها و شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت
جزئیات ضرب‌الاجل جهرمی به اپراتورها و شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت
چرا بسته‌های اینترنتی زود تمام می‌شود؟
چرا بسته‌های اینترنتی زود تمام می‌شود؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )