شرکت تسلا با ارائه بروز رسانی نرم افرازی و رفع مشکلات موجود در چند کشور نرم افزار خودران اتومبیل های خود را در اختیار مشتریان این شرکت قرار داد.

 

الون ماسک مدیر عامل شرکت تسلا با ارسال توئیتی اظهار داشت که این نرم افزار خودران با گذراندن موانعی قانونی در 19 کشور به جز ژاپن که محصولات شرکت تسلا در آن کشور ها به فروش می رسد در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

 

قابلیت خودران شرکت تسلا یکی از پیشرفته ترین سیستم های خودران در دنیا محسوب می شود. این نرم افزار با استفاده از سنسورهای تعبیه شده بر روی ماشین می تواند هدایت اتومبیل های این شرکت را برای مدت طولانی در دست بگیرد. آقای ماسک مدیر عامل شرکت تسلا در روز جمعه هفته گذشته با ارسال توئیتی اظهار داشت که در آینده ای بسیار نزدیک بروز رسانی جدیدی برای این برنامه منتشر می شود؛ طبق گفته های آقای ماسک این بروز رسانی شامل بهبود برنامه فعلی می شود.

 

این برنامه همچنان در نسخه آزمایشی قرار دارد اما رانندگان مختلف مدتی است که در حال تست این نرم افزار هستند. یک تیم سه نفره با مدل S این شرکت مسافت حدود 5000 کیلومتری کالیفورنیا تا نیویورک را با استفاده از این نرم افزار در مدت 57 ساعت و 48 دقیقه طی کردند؛ بیشتر این مسافت نیز با استفاده از برنامه خودران نصب شده در این اتومبیل و بدون دخالت انسان طی شده است. چندین راننده نیز با ارسال ویدئوهای مختلف در محیط اینترنت سعی کرده اند که مشکلات این سیستم را نشان دهند؛ از جمله ویدئویی که نشان می دهد یکی از این خودروها ناگهان به سمت جاده منحرف می شود. شرکت تسلا مکررا به رانندگان هشدار داده است که در حین استفاده از این سیستم باید کماکان کنترل وسیله نقلیه خود را در اختیار داشته باشند.

 

فناوری های شرکت تسلا را امروزه می توان در کشورهای مختلفی مشاهده کرد و احتمالا در آینده مونتاژ خودروهای این شرکت نیز در کشورهای مختلفی انجام می شود. رویترز در روز جمعه گزارش داد که شرکت تسلا در حال مذاکره با مقامات چینی است تا مونتاژ خودروهای خود را در این شرکت انجام دهد. فروش خودروهای این شرکت در چین بسیار کم است و دلیل آن تا حدودی بدلیل هزینه بسیار بالای واردات خودروهای این شرکت از کالیفورنیا است. همچین رویترز اظهار داشت که این خودروساز آمریکایی می تواند هزینه های خود را با مونتاژ خودروهای خود در چین تا یک سوم کاهش دهد.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزئیات انتشار یک بدافزار در ساعات آینده در کشور | هشدار خطر احتمالی بدافزار VPNFilter
جزئیات انتشار یک بدافزار در ساعات آینده در کشور | هشدار خطر احتمالی بدافزار VPNFilter
جزئیات ضرب‌الاجل جهرمی به اپراتورها و شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت
جزئیات ضرب‌الاجل جهرمی به اپراتورها و شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت
چرا بسته‌های اینترنتی زود تمام می‌شود؟
چرا بسته‌های اینترنتی زود تمام می‌شود؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )