معاون اجرایی رئیس جمهور می گوید نامه فعالیت رویانیان در پرسپولیس را تمدید می کند تا او مشکلی از این بابت نداشته باشد.

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ 24 ساعت قبل سایت های نزدیک به دولت خبری را منتشر کردند که کلاف سر در گم پرسپولیس را پیچیده تر می کرد. خبری که موجی از انتقادها را به همراه داشت. درحالی که رویانیان این روزها از دولت برای عدم حمایتش مدام گلایه می کند ، پالسی محکم از سوی دولتی ها گرفت . خبر این بود که حکم ماموریت رویانیان در ورزش از سوی دولت تمدید نشده و نظر حمید بقایی ، معاون اجرایی دولت این است که سردار سرخ ها باید به ستاد کل نیروهای مسلح برگردد. بلافاصله بعد از این خبر که در پی انتقادهای رویانیان در یک برنامه تلویزیونی منتشر شد ، همه منتقدان رویانیان هم در صف حامیانش ایستادند. در شرایط بحرانی پرسپولیس ، رفتن او می توانست ضربه محکم دیگری به پیکره این تیم باشد اما محمد دادکان به رغم همه زاویه ای که با رویانیان داشت برایش مصاحبه کرد و دولت را به باد انتقاد گرفت. هجمه حمایت ها از همه سو سبب شد تا بعد از 24 ساعت و انتقال پیام دولتی ها به مدیر پرسپولیس بقایی در گفت و گویی خبر غیر رسمی سایت های حامی دولت را اینگونه اصلاح کند:« با توجه به اینکه ماموریت رویانیان در ستاد سوخت به پایان رسیده ما نامه او برای ستاد سوخت را تمدید نکردیم وگرنه او برای فعالیت در پرسپولیس مشکلی ندارد و به کارش ادامه می دهد و در این باره با ستاد کل نیروهای مسلح به توافق رسیده ایم.»

این جمله یعنی رویانیان همچنان به فعالیتش ادامه خواهد داد و از امروز با جدیت بیشتری ماجرای سرمربی تیم را پی می گیرد تا بتواند مشکلات را برطرف کند. او که قرار است امروز تا آخر وقت تکلیف سرمربی سرخ ها را معلوم کند تا نابسامانی سال قبل به سراغ تیم نیاید باید از میان دو گزینه اصلی و دو گزینه حاشیه ای یکی را روی نیمکت پرسپولیس بنشاند. محمد مایلی کهن جدی ترین گزینه اوست اما مایلی به میزان محبوبیتش رای منفی هم دارد. خیلی از بازیکنان نسل جدید برای کار با این مربی برنامه دار و سختگیر ، مشکل دارند چون می گویند او به این سادگی ها با آنها کنار نمی آید. نظامی که فصل قبل در دستور کار مانوئل بود و همه مشکلات این تیم را پدید آورد. این فصل اگرچه پرسپولیس با هر یک از گزینه ها که مربی شوند ، پوست می اندازد و دیگر خبری از گزینه هایی چون کریمی و مهدوی کیا یا چند نفر دیگر در لیست شان نخواهد بود اما به هر حال این چالشی است که قبل از هر چیز باید میان کمیته فنی پرسپولیس و مایلی کهن حل شود. نکته دیگر اما بحث دستیاران است. حسین کلانی پیشکسوت پرسپولیسی می گوید : استفاده از مجید جلالی باعث می شود تا پرسپولیسی های قدیم به مایلی کهن اعتراض داشته باشند. او باید کادری پرسپولیسی کنار تیمش داشته باشد.»

حالا باید دید مایلی که این روزها محبوبیتش به شدت افزایش پیدا کرده است آیا حاضر می شود با خواسته های کمیته فنی و فعالیت مشروط زیر نظر این گروه کنار بیاید؟ این شرطی است که درخشان پذیرفته و دستیارانش را هم قرار است علی پروین برگزیند. او گزینه محبوب پروین است اما خیلی اقبال عمومی را همراه خود نمی بیند.

با این وجود رویانیان در باب مذاکره با گزینه های دیگر را نمی بندد و به خبرآنلاین می گوید:« الان کرانچار به سپاهان نزدیک تر است اما ما هنوز منتظرش هستیم و امروز اگر در اصفهان به نتیجه نرسید باری دیگر با او مذاکره می کنیم. درباره دایی هم هنوز به دنبال مذاکره مستقیم هستیم.» مذاکره ای که البته علی دایی تا به حال زیر بارش نرفته است.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )