نمونه ی آخرین باتری سامسونگ نه تنها منجر به ورود پوشیدنی های قدرتمندتر بلکه منجر به ورود غیرمعمول ترین آن ها به بازار شده است. اولین مدل، Band نامیده می شود که همان طور که از اسمش پیداست، می توان آن را به بند ساعت هوشمند وصل کرد تا توسط آن، 50 درصد به عمر باتری اصلی افزوده شود. از سوی دیگر این بند به نرمی، نازکی و قابل انعطاف پذیری آن چیزی است که در دستان مدل تصویر بالا می بینید.

 

از آن جا که این باتری خیلی نازک است (با ضخامت 0.3 میلی متر)، از آن می توان برای ایجاد هر نوع پوشیدنی مثل گردنبند هوشمند و هدبند ها یا حتی طرح های لباس تعاملی استفاده کرد. به گفته سامسونگ، این باتری نسبت به باتری های فعلی از تراکم انرژی بالاتری برخوردار است، هر چند که هنوز اسم هیچ گونه برند یا مدل خاصی برای آن به میان نیامده است.

 

اگر این باتری ها به منظور افزایش تنوع پوشیدنی ها به بازار عرضه شوند، باتری های لیتیومی جدیدی که اوایل امسال عرضه شدند، جهت افزایش اطمینان اسمارت فون ها، ارتقا خواهند یافت. آن ها قادر به افزایش عمر باتری یک گوشی معمولی تا 21 ساعت هستند، هرچند که احتمال دارد مدت زیادی طول بکشد تا شما بتوانید محصولات این باتری ها را خریداری کنید.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
بررسی خودروی جدید هیوندای النترا 2017 Elantra
بررسی خودروی جدید هیوندای النترا 2017 Elantra
محصولات جدید اپل، ایکس باکس و سامسونگ در سال 2017
محصولات جدید اپل، ایکس باکس و سامسونگ در سال 2017
اولین اسلحه مکانیکی دنیا: ربات غول پیکر
اولین اسلحه مکانیکی دنیا: ربات غول پیکر
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )