جستجوی تمام پست های عمومی، قابلیت جدید فیسبوکفیسبوک (Facebook) ویژگی جدیدی به موتور جستجوی خود اضافه کرده تا به این طریق کاربران خود را به داشتن ارتباط بیشتر با یکدیگر تشویق کند. این شبکه اجتماعی پر قدرت تغییراتی در قابلیت های جستجوی سایت خود ایجاد کرده که تمامی پست های عمومی قابل جستجو باشند. همچنین قسمتی با عنوان "پست های برتر" (Tops Posts) و فهرستی از لینک های محبوب نیز به آن اضافه شده است. به طور متوسط 1.5 میلیارد جستجو به صورت گرفته و بیش از 2 هزار میلیارد پست در روز در فیسبوک (یا فیس بوک) ارسال می گردد.

Facebook introduces universal search for all public posts 3در حال حاضر توییتر موقعیتی دارد که بیشتر مردم برای به دست آوردن خبر های جدید به آن مراجعه می کنند و فیسبوک از این واقعیت آگاه است. فیسبوک ماه قبل قابلیت جدید خود Signal را به سایت خود اضافه کرد به این امید که روزنامه نگاران به جای استناد به توییتر، نام فیسبوک را در مقالات خود به کار برند.

Facebook introduces universal search for all public posts 4این اقدام جدید فیسبوک را می توان تلاش برای رقابت با سربرگ Twitter’s Moment Tab که اخیراً در توییتر برای پیگیری موضوعات و اخبار مهم اضافه شده است، دانست. ایجاد ارتباط میان کاربران نه تنها هدف اصلی شرکت های تجاری اجتماعی مانند فیسبوک و توییتر است، بلکه بحث و تبادل نظر میان کاربران روشی برای درآمد زایی از طریق ارائه تبلیغات مختلف حول اتفاقات و اخبار می باشد.

فیسبوک می گوید قابلیت جدید جستجوی فیسبوک همچنین به کاربرد موضوعاتی مشابه را پیشنهاد کرده و اخبار در جریان با محوریت موضوع مورد جستجو را  مشخص می کند.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
مطالب مرتبط
تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت ADSL | تعرفه‌های وزیر ارتباطات  در مورد اینترنت ADSL
تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت ADSL | تعرفه‌های وزیر ارتباطات در مورد اینترنت ADSL
جدول تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت | جدول سرویس‌های پرسرعت غیرحجمی
جدول تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت | جدول سرویس‌های پرسرعت غیرحجمی
جزئیات تصویب مدل غیرحجمی تعرفه اینترنت | مدل غیرحجمی تعرفه سرویس های ثابت اینترنت
جزئیات تصویب مدل غیرحجمی تعرفه اینترنت | مدل غیرحجمی تعرفه سرویس های ثابت اینترنت
نظرات