مصاحبه آرسن ونگر پس از پیروزی برابر اورتونسرمربی آرسنال پس از پیروزی برابر اورتون اذعان کرد باید به روند خوبمان ادامه دهیم.

 

به گزارش نت شهر، آرسنال در ادامه روند بسیار خوبی که در پیش گرفته است توانست روز گذشته با نتیجه 2-1 از سد اورتون بگذرد و با یک بازی بیشتر در صدر جدول قرار بگیرد. در این بازی ژیرو و کوشیلنی توانستند دروازه شاگردان روبرتو مارتینز را باز کنند.

ونگر که در اولین بازی خود پس از تولد 60 سالگیش به پیروزی رسید امیدوار است تا تیمش بتواند به روند خوبی که در پیش گرفته است ادامه دهد.

به این روند باید همچنان ادامه دهیم و پیشرفت کنیم.ما در اولین بازی خود در خانه شکست خوردیم و کسی فکرش را نمی کرد که بتوانیم که پس از 10 هفته به صدر جدول برسیم. زمانی که در برابر تیم بزرگی همچون بایرن مونیخ به پیروزی می رسید، می توانید در مورد ذهنیت تیم خود آگاه شوید و من از این بابت بسیار به تیمم افتخار می کنم، چرا که آن ها نشان دادند که تمرکز خود را حفظ کرده اند.

ژیرو در این بازی به جای والکات از شروع مسابقه پا به میدان گذاشت و توانست همچون بازی با بایرن مونیخ، نقش زیادی بر پیروزی تیم خود داشته باشد. ونگر در این باره گفت:

ژیرو در برابر بایرن به عنوان یار تعویضی به میدان آمد و برای ما سرنوشت ساز شد. شک و تردیدهایی مبنی بر کیفیت مهاجمان ما وجود داشت اما در حال حاضر ژیرو و والکات در فرم بسیار خوبی قرار دارند و اعتماد به نفس بالایی نیز در اختیار دارند

تگ ها:
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات