از یک قلم موی بادبزنی یا قلم موی زاویه دار استفاده کنید تا رنگ برنزه را بر گونه ها و حفره های گونه پخش کنید.

 

نت شهر: پیدا کردن یک رژگونه برای پوست سبزه به خاطر ته رنگ های سبزه اش بسیار گمراه کننده است.

پوست زیتونی (سبزه)

هلویی نارنجی

به دنبال تن رنگ های گرم باشید. رژگونه های خنک تر، صورت شما را گلگون می کند. با استفاده از یک رنگ هلویی گرم، رنگ سبزه پوست خود را درخشنده تر سازید. برای تاثیر بیشتر، از یک فرمول کرمی رنگ استفاده کنید.

رُزی

رنگ رزی سایه ای مناسب از رنگ گلدیلاک و رنگ صورتی، برای بافت پوست های زیتونی است. این رنگ در طیف رنگی متوسط است. رنگ روشنی نیست اما رنگی تیره هم نیست. رنگی لطیف، طبیعی و ملایم است. رنگی متوسط و خنثی برای پوست سبزه است و مانند رنگ هلویی باعث حفظ توازن رنگ در پوست های سبزه و تیره می شود. این تن رنگ می تواند در زمستان اندکی خفیف تر استفاده شود. اما رنگ رزی به بافت صورت شما گرما می بخشد تا بافتی کدر و یکنواخت نداشته باشد.

برنزه

این رنگ رژ گونه اثر بخشی سه گانه ای برای پوست های تیره دارد. گرما و روشنی به پوست می بخشد و نیز اگر درست استفاده شود خطوط لطیفی در پوست ایجاد می کند. با استفاده از رنگ برنزه یا سایه رنگ برنزه تیره، رژگونه شما رنگ تیره صورتتان را بهبود می بخشد.

افراد دارای این رنگ پوست تمایل به داشتن رنگ برنزه زیبا دارند، این رنگ باعث طبیعی شدن رنگ چهره و جلوه ی بیشتر آن می شود. حتی از رژگونه برنزه به عنوان سایه ای از خطوط بر چهره استفاده کنید.

از یک قلم موی بادبزنی یا قلم موی زاویه دار استفاده کنید تا رنگ برنزه را بر گونه ها و حفره های گونه پخش کنید (اگر به کمک نیاز دارید لب های خود را جمع کنید تا گونه ها بیرون بیایند. بر روی پوست نسبتاً تیره، تنها یک ضربه از رژگونه کافی است، اما بر روی پوست های ملایم و یا خیلی تیره می توانید چند لایه از این رژگونه را بمالید. سپس لبخند بزنید و رنگ برنزه را بر برجستگی گونه ها بگذارید تا اثر روشن کننده نیز به صورت شما بگذارد.

رنگ کشمشی

افراد دارای پوست تیره نباید از سایه رنگ های کشمشی تیره استفاده کنند. رنگ تیره با رنگ دانه های صورتشان برابری می کند. شما نیاز دارید تا از سایه، رنگی مناسب انتخاب کنید. در غیر این صورت، چهره شما گلی یا بسیار سرخ دیده می شود حتی ممکن است اصلاً به نظر نیایید.

آجری

رنگ تیره بر روی پوست تیره بسیار زیبا است. مهم است که در فصل های سرد، پوست تیره شما گرم به نظر برسد. زیرا اگر چهره سردی داشته باشید، رنگ چهره تان خاکستری دیده می شود. بنابراین رنگ آجری، گزینه ای عالی و مانند نسخه ی رنگ قرمزی از کشمشی می باشد. این امر منجر به تاثیر بیشتری بر روی صورت می شود. آجری همچنین انتخاب خوبی برای ایجاد خطوط بر روی صورت است. از همان شیوه صورت ماهی استفاده کنید تا حفره های گونه خود را پیدا کنید و از فرمول کرمی رنگ در زیر استخوان های گونه خود استفاده کنید و با دقت رنگ را ترکیب کنید.

نارنگی روشن

بی شک رنگ نارنگی آتشین در ترکیب رنگ ها، رنگی جیغ و شدید به نظر می آید اما برای پوست تیره می تواند رنگ مناسب تری باشد. رنگ پرتقالی روشن بسیار جیغ بر روی پوست تیره، رنگی لطیف وزیباست. یک ترکیب رنگ لطیف باعث طبیعی تر دیده شدن صورت می شود.

منبع: باغ دارو

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
روش برای پرپشت کردن ریش و سبیل | چگونه ریش و سبیل خود را پرپشت کنیم
روش برای پرپشت کردن ریش و سبیل | چگونه ریش و سبیل خود را پرپشت کنیم
رنگ موی سال 2018 | جدیدترین رنگ موهای سال 2018 | ترکیب رنگ مو 2018
رنگ موی سال 2018 | جدیدترین رنگ موهای سال 2018 | ترکیب رنگ مو 2018
رنگ موی فایر چیست | رنگ مویی که در باد قرمز می شود واقعی است؟ | رنگ موی فایر
رنگ موی فایر چیست | رنگ مویی که در باد قرمز می شود واقعی است؟ | رنگ موی فایر
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )