شرکت Fossil، آماده بود تا در ساعت خوشش، پوشیدنی هوشمندی با برند خودش را ارائه دهد و امروز آن زمان فرا رسیده است. برند فشن این شرکت، از Fossil Q رونمایی کرده است که یک سری پوشیدنی مچی با تکنولوژی مرتبط به اینتل می باشند.

 

بی شک برای مدت طولانی، مشغله ی اصلی موسس Q، ارائه ی ساعت هوشمند اندروید بود.تابستان امسال که برای اولین بار، لوازم جانبی شیک و گرد این ساعت منتشر شد، تعجب خیلی ها را برانگیخت. اکنون این ساعت را می توان به یک اپلیکیشن مخصوص متصل کنید که هر دوی آن ها زبانه های تناسب اندام را نگه دارند و کنجکاوی را برانگیزند، با لرزش خود، کارهای روزانه تان را به شما یادآوری کنند. این ساعت هوشمند، تعطیلات امسال با قیمت نه چندان بالای 275 دلاری از راه خواهد رسید.

 

شما می توانید بین سه گروه از ردیاب های فعالیت که موجود هستند، انتخاب داشته باشید. Q Grant (175 تا 195 دلار) مثل یک ساعت معمولی به نظر می رسد که هم فعالیت های تناسب اندام را ردیابی می کند و هم هشدارهای مفید را از طریق ویبره و چراغ های LED به شما اطلاع می دهد.

 

 

Q Reveler و Q Dreamer ، در عین حال، ردیاب های مچی معمولی 125 دلاری دارند که در صورت استفاده از آن ها، جلوه بیشتری می دهند.آبان که از راه برسند، همه آن ها هم با گوشی های اندرویدی و هم با آیفون کار خواهند کرد.


تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
بررسی خودروی جدید هیوندای النترا 2017 Elantra
بررسی خودروی جدید هیوندای النترا 2017 Elantra
محصولات جدید اپل، ایکس باکس و سامسونگ در سال 2017
محصولات جدید اپل، ایکس باکس و سامسونگ در سال 2017
اولین اسلحه مکانیکی دنیا: ربات غول پیکر
اولین اسلحه مکانیکی دنیا: ربات غول پیکر
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )