WhatsApp ویندوزفون، اخیرا به نسخه 2.12.180 ارتقا یافت و پیشرفت هایی حاصل شد که یقینا برای دارندگان لومیا یا هر گوشی دیگری که توسط سیستم عامل موبایل مایکروسافت پشتیبانی می شود، مفید می باشد. ازآن جایی که ویندوز 10 موبایل به زودی عرضه خواهد شد ، به روز رسانی بر روی ویندوزفون در دسترس می باشد، بنابراین می توانید برای دانلود نسخه جدید هم اکنون به استور مراجعه کنید.

در حال حاضر، پیش نویس رسمی برای انتشار موجود نیست و تغییر ورود به سیستم که در استور منتشر شده است، در واقع برای نسخه قبلی به بازار عرضه شده بود.

اصلاحات و بهینه سازی های جزئی

 

طبق تغییر ورود به سیستم رسمی، WhatsApp قبلی ویندوزفون ،گزینه ی جستجوی پیشرفته ای را در دسترس قرار می دهد که به شما اجازه می دهد پیام ها، چت ها و مخاطبین را بلافاصله  پیدا کنید اما بر اساس برنامه ی شرکت مادر، برای این که این ویژگی خاص، پس از به روز رسانی در دسترس قرار گیرد، به زمان نیاز دارد.

 

گزینه ی جستجو هم اکنون نیز وجود دارد اما قرار است که نسخه ی جدید، آن را کارآمد تر سازد، بنابراین اگر شما از آن دسته کاربرانی هستید که چت ها و مخاطبین زیادی دارید، بدون شک این خصوصیت، برایتان خیلی مفید خواهد بود.

 

و نکته ی آخر اما نه کم اهمیت این است که این به روزرسانی WhatsApp ویندوزفون، از صداهای هشداردهنده، پشتیبانی می کند که اگرچه آن ها به نظر مورد افزوده شده ی جالبی هستند اما ممکن است زمانی که با یک نفر بیش از چند دقیقه چت می کنید، آزار دهنده باشند.

 

ویژگی مشابه هم اکنون بر روی پلت فرم های دیگر وجود دارد اما گزینه هایی برای غیرفعال کردن آن موجود است و مکالمه ای کاملا بی صدا صورت می گیرد.

 

خوب است در نظر داشته باشید که نسخه WhatsApp بیشتر بر اصلاح مشکلات و پیشرفت های اجرایی متمرکز است اما در حال حاضر هم، دانلود و نصب آن موکدا توصیه می شود. طبق معمول اگرمورد مهمی در این نسخه نظر شما را به خود جلب کرد، ما و دیگر خوانندگان را نیز با ثبت نظر خود، در جریان قرار دهید. 

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
قابلیت اجرای بازی های ویندوز 7 برای کاربران ویندوز 10
قابلیت اجرای بازی های ویندوز 7 برای کاربران ویندوز 10
Facebook، YouTube و Apple Music، محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2015
Facebook، YouTube و Apple Music، محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2015
به گفته مایکروسافت همه دولت ها باید خواهان نصب ویندوز 10 باشند
به گفته مایکروسافت همه دولت ها باید خواهان نصب ویندوز 10 باشند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )