طبق گفته های شرکت اپل تا روز دوشنبه این هفته جدیدترین سیستم عامل این شرکت که مخصوص گوشی های آیفون و تبلت های آیپد ساخت این شرکت عرضه شده است بر روی 61 درصد این دستگاه ها نصب شده است که نسبت به 5 اکتبر افزایش 4 درصدی داشته است.

 

پس از انتشار اولیه این سیستم عامل در روز 16 سپتامبر تنها پس از 4 روز میزان نصب این سیستم عامل به 50 درصد رسید؛ این امر موجب شد که شرکت اپل میزان نصب این سیستم عامل را سریع ترین بروز رسانی سیستم عامل های آی او اس در تاریخ بنامد.

 

با وجود این، از آن جایی که شرکت اپل با یک سری مشکلات فنی در رابطه با آی او اس 9 مواجه شده است؛ سرعت بروز رسانی کاربران این سیستم عامل نیز مدتی است که با کاهش روبه رو شده است. این مشکلات شرکت اپل را مجبور کرده است که چند بروز رسانی را برای این سیستم عامل منتشر کند اما همچنان در آخرین بروز رسانی نیز مشکلات متعددی وجود دارد.

 

 طبق آمارهای شرکت اپل سرعت بروز رسانی کاربران به سیستم عامل آی او اس 9 بیشتر از نسخه های پیشین این سیستم عامل بوده است. آمار ارائه شده از سوی شرکت اپل شامل آمار بروز رسانی کاربران به آی او اس 9 و همچنین دستگاه های می شود که آی او اس 9 به صورت پیش فرض بر روی آن ها نصب شده است. شرکت های تحلیل کننده دیگری نظیر میکس پنل و فیکوسی میزان نصب آی او اس 9 را به ترتیب 64.7 و 61.6 پیش بینی کرده اند.

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
آیا گوشی آیفون x در ایران  به صورت قانونی وارد شده است |  آیا گوشی اپل ایکس که در ایران وجود دارد قاچاق است
آیا گوشی آیفون x در ایران به صورت قانونی وارد شده است | آیا گوشی اپل ایکس که در ایران وجود دارد قاچاق است
مراقب خرید آی‌فون باشید / گوشی ریفربیشد بجای آکبند نخرید / گوشی ریفربیشد چیست
مراقب خرید آی‌فون باشید / گوشی ریفربیشد بجای آکبند نخرید / گوشی ریفربیشد چیست
آیفون 7 قرمز رنگ رکورد شکنی کرد
آیفون 7 قرمز رنگ رکورد شکنی کرد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )