سرمربی بایرن مونیخ پس از شکست برابر آرسنال اذعان کرد خوب بودیم اما عالی نبودیم.

 

به گزارش نت شهر، پپ گواریدولا پس از شکست 2 بر 0 تیمش برابر آرسنال در کنفرانس مطبوعای شرکت کرد که به شرح زیر می باشد:

شرایط بازی:

بازی خوبی بود. ما نمی خواستیم به آن ها اجازه دهیم که صاحب توپ شوند و خواسته ما در دست گرفتن بازی و کنترل آن بود. تیم شانس های خوبی برای گلزنی ایجاد کرد که به صورت طبیعی برای پیروزی یا حداقل تساوی کافی بود، اما متاسفانه به گل تبدیل نشد. من به آرسنال تبریک می گویم و از حالا منتظر بازی برگشت در مونیخ هستم.

از دست رفتن موقعیت ها؟

این در فوتبال شبیه یک راز است زیرا برخی اوقات با شانس های زیاد به گل نرسیده و العکس در بعضی از بازی ها بدون ایجاد موقعیت گلزنی به پیروزی می رسید. ما امشب در دقایق پایانی با سه مدافع بازی کرده و از همه جای زمین به سمت دروازه آن ها هجوم آوردیم. کنترل بازی نیز در اختیار ما بود، اما در نهایت آرسنال به گل رسید و پیروز شد.
من به تیم خود افتخار می کنم. زیرا روحیه پیروزی را از خود نشان داد. من ازقبل می دانستم که غیر ممکن است به اینجا آمده و به آرسنال شانس گلزنی نداشته باشد. آن ها نیز تیم بسیار خوب با بازیکنانی فوق العاده است، اما بازیکنان من امشب واقعا خوب بودند و شخصیت بالایی از خود نشان دادند.

اشتباه نویر در گل اول؟

او در نیمه نخست چند مهار بی نظیر داشت . من هیچگاه تصمیمات بازیکنانم در هنگام مسابقه را زیر سوال نمی برم. این فوتبال است و شکست ما به هیچ عنوان ارتباطی به نویر نداشت.
ما در 45 دقیقه نخست سه یا چهار موقعیت عالی گلزنی به دست آوریم و تنها در 10 دقیقه پایانی آن هم به علت میل بیش از حد بازیکنان به حمله کنترل بازی را از دست دادیم. اما در لیگ قهرمانان همواره برای پیروزی باید یک نمایش عالی داشته باشید و در برخی جنبه ها ما امشب عالی نبودیم
تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )