سرمربی آرسنال پس از پیروزی برابر بایرن مونیخ اذعان کرد نیاز زیادی به کسب پیروزی نداشتیم.

 

به گزارش نت شهر، آرسنال موفق شد با کسب پیروزی 2-0 در مقابل بایرن مونیخ اولین پیروزی خود در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا را کسب نماید. آرسن ونگر در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت:

ما نیاز زیادی به کسب پیروزی در این دیدار داشتیم و در راه کسب این پیروزی نظم شدیدی در بازیمان وجود داشت. این یک بازی سطح بالا بین دو تیم بسیار خوب بود. بایرن مونیخ مالکیت توپ بیشتری داشت، اما ما در یک سوم دفاعی مان بسیار فشرده و محکم بازی کردیم و آن ها را اسیر بازی خود کردیم. در بخشی از نیمه دوم، ما توانستیم بیشتر در زمین حریف حاضر شویم. من تصور می کنم بازی فیزیکی بایرن مونیخ در نیمه دوم مقداری کاهش یافت. در مجموع ما تیمی قدرتمند را شکست دادیم و از اولین تا آخرین دقیقه، تمرکز خود را بر روی بازی حفظ کردیم و موفق به بسته نگه داشتن دروازه شدیم.

این مربی فرانسوی در خصوص کسب پیروزی در این دیدار گفت:

شما هرگز نمی دانید که آیا در یک بازی پیروز می شوید یا خیر، اما ما تیمی با تمرکز کامل و پویا را برای حضور در این دیدار به زمین فرستاده بودیم. در دو بازی اول ما پایینتر از این سطح بودیم، زیرا تمرکزمان بر روی لیگ برتر بود، اما به پیروزی در دیدار امشب نیاز داشتیم.

ونگر در خصوص پتر چک دروازه بان تیمش که عملکرد فوق العاده ای داشت، گفت:

نقش پتر بسیار مهم بود، او ما را در بازی نگه داشت. شما همچنین می توانید جمله مشابهی در مورد مانوئل نویر استفاده کنید. دو دروازه بان کلاس جهانی در دیدار امشب حضور داشتند که حضورشان برای هر دو تیم حیاتی بود.

ونگر در خصوص عملکرد الکسیس سانچز نیز گفت:

شما ملاحظه کردید که در دیدار امشب او به لحاظ جسمانی کمی خسته بود. او فشار زیادی به خودش آورد و در پایان خسته شده بود. او دو بازی برای شیلی بازی کرد و مسافت زیادی را پیمود و به علاوه در دو دیدار مقابل واتفورد و امشب به میدان رفت. این برای او بیش از حد خسته کننده بود.

وی در پایان در خصوص تاثیرات پیروزی در مقابل بایرن مونیخ گفت:

این پیروزی می تواند باور ما و اعتقاد مردم اطرافمان، هواداران و حامیان تیم به ما را افزایش دهد. نکته مهم در دیدار امشب این بود که تعادل خوبی بین خط دفاعی و خط حمله وجود داشت. ما نیاز داریم در دیدار بعدی در زمین بایرن نتیجه لازم را کسب کنیم، اما اجازه بدهید ابتدا تمرکزمان را بر روی دیدار مقابل اورتون بگذاریم.
تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )