از کامران تفتی چه خبر؟کامران تفتی در حال حاضر بازیگر فیلم سینمایی«مغز نارنجی» به کارگردانی مهدی خسروی است.

 

نت شهر: او همچنین سریال «بیقرار2» به کارگردانی فلورا سام را آماده پخش دارد. او چندی پیش در فیلم سینمایی «آلما» به کارگردانی عباس مرادیان بازی کرده که بزودی اکران خواهد شد. وی همچنین در سریال های متعددی از جمله « خواب وبیدار»،«ولایت عشق» و « شمس العماره» حضور داشته است.

او درباره فعالیت های اخیر خود در حوزه تصویر ونمایش می گوید:« در حال حاضر مشغول بازی در فیلم سینمایی«مغز نارنجی» به کارگردانی مهدی خسروی هستم. در بخش تلویزیون سریال «بیقرار 2» به کارگردانی فلورا سام و تهیه کنندگی آقای اوجی آماده پخش دارم. همچنین در حوزه تئاتر نمایشنامه خوانی «برخیزید و بخوانید» را در دست داشتم که به تازگی تمام شده است. یکسری پیشنهاد برای حضور در شبکه نمایش خانگی دارم ، اما اصلا نمی پسندم و بعد از فیلمبرداری مغز نارنجی به بررسی پیشنهاد ها می پردازم».

وی در ادامه درباره پیشنهاد های اخیرش می افزاید:« برای بازی در تلویزیون و شبکه نمایش خانگی پیشنهاد های زیادی داشته ام ، اما انقدر فیلمنامه ها شبیه به یکدیگر شده است که ترجیح می دهم برای حضور دوباره صبر کنم». وی در پایان درباره سریال های در حال پخش و وضعیت تلویزیون توضیح می دهد:« من معتقدم که برای ساخت هر یک از این سریال ها گروه زیادی زحمت می کشند و نتیجه کار به عوامل بسیاری از جمله شرایط اقتصادی ، زمان پخش و نوع پخش بستگی دارد. برای من حضور در هر سه حوزه جذاب است. نمی توان به راحتی کارها را قضاوت کرد و زحمت دوستان را نا دیده گرفت. همه باید انقدر فعالیت کنیم و ایده های خوب ارائه دهیم تا ثمره خوبی بگیریم. به هر حال این جا همه چیز نسبی است و هر سه حوزه به شکل نسبی فعالیت دارد».

منبع: بانی فیلم

تگ ها:
مطالب مرتبط
پاسخ تند صدا و سیما به روزنامه شرق | جریان دریافت ارز دولتی توسط صدا وسیما
پاسخ تند صدا و سیما به روزنامه شرق | جریان دریافت ارز دولتی توسط صدا وسیما
علت بستری شدن ضیاالدین دری در بیمارستان |  آخرین وضعیت جسمانی ضیاالدین دری
علت بستری شدن ضیاالدین دری در بیمارستان | آخرین وضعیت جسمانی ضیاالدین دری
عکس شوخی مهراب قاسمخانی با تبلیغات تلویزیون | واکنش مهراب قاسمخانی به تبلیغات تلویزیون
عکس شوخی مهراب قاسمخانی با تبلیغات تلویزیون | واکنش مهراب قاسمخانی به تبلیغات تلویزیون
تبلیغات
loading...
نظرات