اگر زمانی از خودتان می پرسیدید که آیا می شود روزی از اپلیکیشن مترجم مایکروسافت برای ویندوز 10 موبایل خود استفاده کنید، باید بگوییم که انتظارتان به پایان رسیده و اکنون می توانید این اپلیکیشن را از طریق Windows Store دانلود کنید. زمانی این اپلیکیشن به شکل بتا بر روی ویندوزاستور موجود بود. خب، به نظر می رسد که بالاخره مایکروسافت موفق به رسیدگی تمامی مسائل شده است و توانسته است که تمامی ویژگی های مورد نیاز اپلیکیشن مترجم را به منظور خروج ازنسخه بتا، اضافه کند.

 

بنابراین، با آخرین به روز رسانی صورت گرفته، بالاخره برچسب بتا از روی مترجم مایکروسافت برداشته شد و این بدین معناست که اکنون کاربران می توانند از تمامی ویژگی هایی که یک اپلیکیشن جهانی باید ارائه دهد، بهره مند شوند. ویژگی های جدیدی به آخرین به روز رسانی مترجم مایکروسافت اضافه نشده است اما تعدادی از مشکلات برطرف شده اند و همچنین بهبودی پایدار نیز بر روی نرم افزار صورت گرفته است. 

 

با صفحه نمایش های بزرگتر، از اپلیکیشن مترجم ویندوز 10 موبایل استفاده کنید

 

Microsoft Translator for Windows 10 Mobile Exits Beta Adds Full Universal App Features2

 

قطعا مهم ترین موضوع این است که مترجم مایکروسافت، تمامی ویژگی های یک اپلیکیشن جهانی تمام و کمال را ارائه می دهد؛ بیایید با هم به ویژگی هایی که این اپلیکیشن ارائه می دهد، نگاهی داشته باشیم. اول از همه این که، این اپلیکیشن به کاربران اجازه می دهد تا متون خود را به 50 زبان ترجمه کنند، امکان ترجمه با دوربین نیز فراهم شده است؛ پس فقط لازم است تا دوربین خود را به سمت علائم، فهرست ها، روزنامه ها یا هر متن چاپ شده ی دیگری برده و سپس ترجمه خود را ببینید.

 

Microsoft Translator for Windows 10 Mobile Exits Beta Adds Full Universal App Features3

 

از دیگر ویژگی های به کار رفته در این اپلیکیشن، ترجمه صوتی و آفلاین، به خوبی ترجمه سخنگوی متن می باشد که می توانید از آن در حال حرکت نیز استفاده کنید. تاریخچه (History) ، جستجو (Search) و موارد مورد علاقه (Favorits) از دیگر ویژگی های افزوده شده به این اپلیکیشن هستند.

 

شما می توانید هم اکنون، مترجم مایکروسافت را برای ویندوز 10 موبایل خود به صورت رایگان از ویندوزاستور دریافت کنید. این اپلیکیشن باید به صورت کامل با تمامی گوشی های مجهز به ویندوز 10 موبایل، سازگاری داشته باشد.  

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
قابلیت اجرای بازی های ویندوز 7 برای کاربران ویندوز 10
قابلیت اجرای بازی های ویندوز 7 برای کاربران ویندوز 10
Facebook، YouTube و Apple Music، محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2015
Facebook، YouTube و Apple Music، محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2015
به گفته مایکروسافت همه دولت ها باید خواهان نصب ویندوز 10 باشند
به گفته مایکروسافت همه دولت ها باید خواهان نصب ویندوز 10 باشند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )