تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل دیروز در مصاحبه ای زنده در شهر کالیفرنیا آمریکا چندان درباره لپ تاپ ها و آیفون های جدید شرکت اپل صحبت نکرد بلکه بیشتر درباره محصولات جدید شرکت اپل مثل اپل TV، ساعت هوشمند و سرویس پخش موسیقی این شرکت صحبت کرد؛ مهم تر از همه این که مدیر عامل شرکت اپل در آخر مصاحبه خود درباره آینده اتومبیل صحبت کرد.

 

  تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل در مصاحبه خود حرفی درباره ساخت اتومبیل توسط شرکت اپل نزد اما اظهار داشت که صنعت خودرو سازی آمادگی لازم برای تغییراتی مهم را دارد. وی نیز افزود: «ظاهرا صنعت خودرو سازی برای تغییری بسیاری اساسی آماده است؛ تغییری که یک تغییر بسیار بنیادی محسوب می شود. وقتی که به خودروها نگاه می کنم فکر می کنم که در آینده نرم افزارهای نصب شده در این خودروها نقش بسیار در صنعت اتومبیل سازی دارد.» آقای تیم کوک همچنان افزود: «اتومبیل های خودران بیش از بیش مهم شده اند و فناورهای جدیدی بکار رفته در اتومبیل های جدید نشان می دهد که صنعت خودرو سازی از اتومبیل های با سوخت بنزینی در حال حرکت به سمت خودروهای برقی است.» وی در ادامه افزود که راه کار کوتاه مدت شرکت اپل در کوتاه مدت برای صنعت اتومبیل سازی برنامه CarPlay است که پیش از این در اتومبیل های متعددی از برندهای مختلف نصب شده است و همچنین اظهار داشت که شرکت اپل می خواهد وقتی کسی وارد خودرو شخصی خود می شود از همان ابتدا حسی همانند حس کار کردن با گوشی آیفون را داشته باشد.

 

آقای تیم کوک در آخر صحبت های خود افزود: «با تاسیس شرکت اپل رویای استیو جابز این بود که دنیا را تغییر دهد. جابز می خواست فناوری های جدید را در اختیار مردم قرار دهد تا آن ها بتوانند با استفاده از این فناوری های کارهای فوق العاده ای انجام دهند. این رویایی است که هنوز ما در شرکت اپل به آن معتقد هستیم.»

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزئیات انتشار یک بدافزار در ساعات آینده در کشور | هشدار خطر احتمالی بدافزار VPNFilter
جزئیات انتشار یک بدافزار در ساعات آینده در کشور | هشدار خطر احتمالی بدافزار VPNFilter
جزئیات ضرب‌الاجل جهرمی به اپراتورها و شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت
جزئیات ضرب‌الاجل جهرمی به اپراتورها و شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت
چرا بسته‌های اینترنتی زود تمام می‌شود؟
چرا بسته‌های اینترنتی زود تمام می‌شود؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )