پخش آنلاین و رایگان فیلم در مرورگرپیدا کردن فیلم های مورد نظر در تورنت (Torrent) چندان مشکل نیست. ولی وقتی اپلیکیشن محبوب "نت فلیکس برای دزدان دریایی" (Netflix for pirates) یعنی پاپ کورن تایمز (Popcorn Times) را بتوان بر روی مرورگر و بدون نیاز به نصب، اجرا کرد، دیگر کار بسیار ساده می شود. 

Popcorn Time in Your Browser Is the Ultimate Netflix For Pirate 2اپلیکیشن پاپ کورن تایمز رابط کاربری دوستانه نت فلیکس و قدرت تورنت ها را در خود دارد که فیلم های غیر مجاز (عدم رعایت حق کپی رایت) را در اختیار کاربر قرار می دهد. در نتیجه حتی کسانی که هیچ چیزی در مورد "سید" (Seed) نمی دانند نیز می توانند این اپلیکیشن را دانلود کرده، فیلم مورد نظر خود را جستجو کنند و پس از حدود یک دقیقه به تماشای آن با کیفیت HD بنشینند.

پاپ کورن تحت مرورگر دقیقاً همان رابط کاربری و کیفیت را داشته و به جای ارائه یک اپلیکیشن ، کاربر را به وب سایت خود متصل می کند. به راحتی می توانید این اپلیکیشن را امتحان کرده و تمام فیلم های مهم و بزرگی که هم اکنون بر روی پرده سینما هستند را جستجو کرده و بیابید.

ظاهراً این اپلیکیشن محصول کار یک پسر 15 ساله برنامه نویس صربستانی به نام میلان کراگوجویک (Milan Kragujevic) است. البته این اولین باری نیست که نسخه تحت مرورگر پاپ کورن تایمز ساخته شده است! نسخه قبلی به علت فشار های صنایع فیلم سازی نهایتاً توقیف شد. باید دید این اپلیکیشن جدید چقدر می تواند در این بازی موش و گربه دوام بیاورد!

 

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
مطالب مرتبط
تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت ADSL | تعرفه‌های وزیر ارتباطات  در مورد اینترنت ADSL
تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت ADSL | تعرفه‌های وزیر ارتباطات در مورد اینترنت ADSL
جدول تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت | جدول سرویس‌های پرسرعت غیرحجمی
جدول تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت | جدول سرویس‌های پرسرعت غیرحجمی
جزئیات تصویب مدل غیرحجمی تعرفه اینترنت | مدل غیرحجمی تعرفه سرویس های ثابت اینترنت
جزئیات تصویب مدل غیرحجمی تعرفه اینترنت | مدل غیرحجمی تعرفه سرویس های ثابت اینترنت
نظرات