انیمیشن «هتل ترانسیلوانیا ۲» با فروش ۹.۷ میلیون دلار در راس باکس آفیس بریتانیا قرار گرفت.

نت شهر : به گزارش مهر، در حالی که فیلم «جنبش حق رای زنان» یا «سافرگیت» که به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره فیلم لندن به نمایش درآمد طرف یک هفته به فروش ۴.۵ میلیون دلار دست یافت ولی این انیمیشن «هتل ترانسیلوانیا ۲» بود که توانست تماشاگران بیشتری را جذب کند و در راس باکس آفیس بریتانیا قرار بگیرد.

قسمت دوم انیمیشن «هتل ترانسیلوانیا» محصول کمپانی سونی با فروشی معادل ۹.۷ میلیون دلار با نمایش در ۵۴۲ سالن سینما در چهار روز به این فروش رسید. به این ترتیب این فیلم در همین زمان کوتاه دو سوم راهی را که قسمت اول آن در نهایت با فروش ۱۲.۵ میلیون دلار در بریتانیا پیموده بود طی کرده است و با توجه به در پیش بودن تعطیلات مدرسه‌ها این فیلم حتما جایگاه بهتری را کسب خواهد کرد.

از سوی دیگر فیلم «راه فتن» ساخته رابرت زمکیس و دیگر محصول کمپانی سونی با فروش فقط  ۲۰۹ هزار دلار در دومین آخر هفته نمایشش در مجموع ۱.۹ میلیون دلار در بریتانیا فروخت و به این معنی است که بدترین استقبال از اثری از این کارگردان صاحب نام در بریتانیا رقم خورده است.

فیلم «جنبش حق رای زنان» به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره فیلم لندن با این شروع توانست از حاشیه امنی برخوردار شود و با فروشی که در یک هفته اخیر کسب کرده در مکان دوم جدول پرفروش‌های بریتانیا ایستاده است. این محصول کمپانی فاکس می‌تواند امیدوار باشد که بتواند خانواده‌های بیشتری را به خود جلب کند.

کمپانی فاکس با فیلم «مریخی» که در سومین هفته نمایشش ۳۵ درصد مخاطبانش را از دست داد و ۳.۷میلیون دلار فروش کرد در مجموع تاکنون با فروشی معادل ۲۷ میلیون دلار در بازار بریتانیا خوب ظاهر شده است. این فیلم چهارمین فیلم پرفروش ریدلی اسکات شده و پس از فیلم «هانیبال» این کارگردان قرار گرفته که در بریتانیا ۳۳.۴ میلیون دلار فروش را به دست آورده بود.

«دونده هزار تو: محاکمات سوزنده» دیگر محصول این کمپانی نیز با فروش ۲۶۵ هزار دلار در این هفته موفق به کسب ۱۳.۴ میلیون دلار شد و در مکان ششم قرار گرفت.

کمپانی برادران وارنر هم با فیلم «پن» در مکان سوم پرفروش‌های این هفته قرار گرفت. این فیلم فانتزی با نمایش در ۵۰۶ سالن سینما ۴.۲ میلیون دلار فروخت. این کمپانی با فیلم «کارآموز» ۴۱۴ هزار دلار دیگر کسب کرد تا مجموع فروش این فیلم را پس از سه هفته به ۳.۷ میلیون دلار برساند.

کمپانی یونیورسال با فیلم «قله‌ای به رنگ خون» در میان پنج فیلم اول باکس آفیس این هفته بریتانیا قرار گرفت و با فروش ۱.۵ میلیون دلار برای این فیلم ترسناک گوتیک در ۴۲۰ سالن سینما به گیلرمو دل تورو پاسخ مثبت داد. با این حال این ضعیف‌ترین استقبال از فیلمی از این کارگردان در بریتانیا بود.

«اورست» دیگر محصول این کمپانی با فروش ۳۳۷ هزار دلار در مجموع پس از پنج هفته نمایشش در بریتانیا ۱۵.۶ میلیون دلار فروخته است.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
نگاهی به برنامه کنسرت‌های تهران
نگاهی به برنامه کنسرت‌های تهران
جزییات بستری شدن بهنام صفوی در سی سی یو | ماجرا و علت بستری شدن بهنام صفوی
جزییات بستری شدن بهنام صفوی در سی سی یو | ماجرا و علت بستری شدن بهنام صفوی
آنجلینا جولی نامزد ریاست جمهوری آمریکا می‌شود؟
آنجلینا جولی نامزد ریاست جمهوری آمریکا می‌شود؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )