معاون صدای سازمان صدا و سیما به همراه قائم مقام و جمعی از مدیران رادیو ساعاتی پیش با حضور در بیمارستان از مسعود اسکویی، گوینده پیشکوست رادیو عیادت کردند و از نزدیک در جریان روند درمان این پیشکسوت رادیو قرار گرفتند.

نت شهر : به گزارش روابط عمومی صدا، نسرین آبروانی معاون صدای رسانه ملی، به همراه قائم مقام این معاونت و جمعی از مدیران رادیو، ساعاتی پیش، از مسعود اسکویی گوینده پیشکسوت رادیو که به دلیل عارضه گوارشی در یکی از بیمارستان های تهران بستری است، عیادت کردند و از نزدیک در جریان روند درمان این هنرمند پیشکسوت رادیو قرار گرفتند.

معاون صدا ضمن دیدار با مسعود اسکویی، ایشان را یکی از گویندگان برجسته، متواضع و بااخلاق حوزه رادیو دانست که سال‌های متمادی در عرصه گویندگی به ویژه در رادیو ورزش ایفاگر نقش بوده است.

آبروانی در پایان بار دیگر سلامتی و بهروزی کامل این گوینده پیشکسوت رادیو را از درگاه ایزد منان خواستار شد.

مسعود اسکویی گوینده پیشکسوت رادیو متولد چهارم اردیبهشت 1318 در تهران است که از سال 1345 به استخدام تلویزیون درآمد و به عنوان گوینده‌ی خبرهای سیاسی در تلویزیون حضور داشت.

وی پس از آن به بخش ورزشی خبر آمد و گوینده‌ی ثابت خبر ورزشی تلویزیون در ساعات 19 و 21 شد. اسکویی سپس وارد عرصه گزارش‌های ورزشی شد. این پیشکسوت از چند سال پیش در رادیو ورزش فعالیت مستمر دارد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
زمان مراسم تشییع پیکر مهدی آرین‌نژاد دوبلور | مکان مراسم خاکسپاری مهدی آرین‌نژاد
زمان مراسم تشییع پیکر مهدی آرین‌نژاد دوبلور | مکان مراسم خاکسپاری مهدی آرین‌نژاد
واکنش کنایه‌آمیز مهراب قاسمخانی به نوسانات ارز و دلار
واکنش کنایه‌آمیز مهراب قاسمخانی به نوسانات ارز و دلار
زمان پخش سریال ستایش 3  | آیا سریال ستایش 3 ساخته  است | بازیگران سریال ستایش 3
زمان پخش سریال ستایش 3 | آیا سریال ستایش 3 ساخته است | بازیگران سریال ستایش 3
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )